16 obserwujących
588 notek
528k odsłon
223 odsłony

Kolejne fałszerstwo Komisji Laska- lewy statecznik poziomy.

Wykop Skomentuj


image

    Tak to opisał  Zespół  ekspertów  Laska, lakonicznie.

( dodatkowo:  Podczas  konferencji prasowej zespołu dr. inż. Laska zostało powiedziane, że lewy statecznik poziomy został doniesiony na miejsce pozostałych elementów roztrzaskanego samolotu TU-154 lot PLF101 )

- Co z tego  wynika ?

Jak widać   końcówka  statecznika  musiała by oddzielić się pierwsza, gdyż gdyby  było odwrotnie  to  swobodnie lecący statecznik  nawet gdyby uderzył  w stosowna przeszkodę  np.  pień  drzewa  to jego końcówka nie mogła zostać tak  oderwana...

ale gdy przyjrzymy  się pod jakim kątem została oderwana końcówka statecznika ....

image

.... pod  zupełnie innym  niż  statecznik  od ogona,  samolot  nie mógł  zderzać się z przeszkodami typu  drzewo  pod  różnymi kątami.-

widać wyraźnie, że  statecznik poziomy nie odpadł  wskutek  zderzenia  z przeszkodami - wg komisji  Laska  odpadł  jeszcze  przed  zderzeniem z podłożem - więc jak ????


 Coś tu nie gra- a Komisja  Laska  wcisnęła  kit.


****

Ktoś na salonie  napisał, że  dziwi  się że  produkuję  tyle  notek- notek  jest aż tyle  ale i tak  mniej niż fałszerstw, manipulacji  w raportach  MAK i Laska.


  Za każdym razem gdy  kończę  notkę , nadal mam  jeszcze  nowe  tematy ....

także  w tym temacie będzie kolejna notka...** 
JANOSIK 2703432 | 01.06.2013 02:54
 
" ... " ... Mogę tylko potwierdzić, że ten statecznik faktycznie, zgodnie z informacjami od kolegów, którzy byli na miejscu, został faktycznie przeniesiony z rejonu drogi, bliżej miejsca upadku samolotu. Nie umiem odpowiedzieć na pytanie, czemu miało to służyć. Prawdopodobnie chodziło o zmniejszenie terenu, na jakim miała pracować komisja. Statecznik był jedynym elementem, który znajdował się daleko więc prawdopodobnie przeniesiono go, by znajdował się trochę bliżej ... ”. - Piotr Lipiec.

Piotr Lipiec dodał także, że pytanie to należałoby skierować do MAK-u, bo właśnie zespół MAK-u przenosił ten statecznik.

Jak widać, zdaniem zespołu dr Macieja Laska przeniesienie statecznika o kilkadziesiąt metrów nie miało żadnego znaczenia. ... "
| GAJAN 196 2960 | 21.05.2013 15:24 |

Jakie kilkadziesiąt metrów ?

Lewy Statecznik Poziomy przenoszono z 10 / 11 kwietnia 2010 roku o około 200 metrów - a potem z 11 / 12 kwietnia 2010 dopiero o około 50 metrów.

Niech Pan Lasek i Pan Lipiec nie gadają głupot - tylko niech udostępnią zdjęcie satelitarne z 10 kwietnia 2010 roku - wtedy wszyscy zobaczą gdzie znajdował się Lewy Statecznik Poziomy zaraz po Katastrofie.

| I Zguba Się Znalazła - czyli Lewy Statecznik Poziomy TU 154M 101 |
| Link - Janosik | 20121022 | 08:00 |

Bo na pewno nie w miejscu gdzie widać go na zdjęciu satelitarnym z 11 kwietnia 2010 roku.

https://www.salon24.pl/u/janosik/499343,prawdziwa-przyczyna-katastrofy-smolenskiej-opracowanie-1,2Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka