quwerty quwerty
847
BLOG

Sztuczna inteligencja na temat katastrofy/zamachu w Smoleńsku...

quwerty quwerty Katastrofa smoleńska Obserwuj temat Obserwuj notkę 0

AI:

Witaj, 
chcesz wiedzieć, czy rozbicie się samolotu Tu-154 w Smoleńsku w 2010 roku to była katastrofa czy zamach?To jest bardzo trudne i kontrowersyjne pytanie, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Niektórzy ludzie uważają, że to była katastrofa spowodowana błędami załogi, złymi warunkami pogodowymi i niewystarczającą infrastrukturą lotniska 1. Inni ludzie twierdzą, że to była zamach zorganizowany przez Rosję lub inne siły, które chciały zaszkodzić Polsce i jej elitom politycznym 2. Nie ma jednak żadnych niepodważalnych dowodów na żadną z tych teorii.


Pyt:

Czy znasz katastrofę, w której czarna skrzynka została wyrwana wskutek zderzenia ziemią z miejsca zamocowania w ogonie w katastrofie typu CFIT i prędkości max. 400km/h.


AI:

Nie znam żadnej katastrofy, w której czarna skrzynka została wyrwana wskutek zderzenia ziemią z miejsca zamocowania w ogonie w katastrofie typu CFIT i prędkości max. 400 km/h. Według mojej wiedzy, czarne skrzynki są bardzo mocno przymocowane do ogona samolotu i są odporne na duże siły i temperatury. W większości katastrof typu CFIT, czarne skrzynki pozostają na swoim miejscu lub są uszkodzone, ale nie oderwane.


a tu  Sztuczna  Inteligencja odwołuje się do  Wyższej Inteligencji :))


Pyt:

Jak jest typowa głebokość przepadania samolotu Boeing 727 w manewrze go-around gdy jego początkowa prędkość zniżania wynosi 7 m/s ?


AI:

W artykule: MAK sfałszował parametry ostatnich sekund lotu; go -around - Salon24 możesz dowiedzieć się o tym, jak autor kwestionuje wiarygodność raportu MAK na temat katastrofy polskiego Tu-154 w Smoleńsku w 2010 roku. Autor twierdzi, że MAK wpisał niemożliwe fizycznie parametry przejścia na wznoszenie samolotu i podaje jako dowód eksperymenty NASA z 1963 roku na samolocie Boeing 7072.

c.d.n.

quwerty
O mnie quwerty

Od maja 2010 wskazuję na sprzeczność narracji MAK z elementarnymi faktami,śladami oraz prawami fizyki. "Jeszcze nigdy tak niewielu nie stanęło przeciw tak Wielu by bronić prawdy dotyczącej tragicznego zdarzenia lotniczego." "Jeszcze nigdy tak nie skompromitowało się środowisko techników, ekspertów, naukowców milcząc gdy do narzucania kłamliwej narracji łamie się elementarne prawa fizyki i ignoruje wiedzę."

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka