18 obserwujących
691 notek
577k odsłon
10246 odsłon

Nieznane zdjęcia ciał i foteli z katastrofy dowodzą, że.."katastrofa" w Smoleńsku.

Wykop Skomentuj3

 To jest  sensacyjne odkrycie na pierwszą stronę.


Nieznane  ..szerzej ...zdjęcia  ciał i foteli z katastrofy  samolotu linii Helios  dowodzą,   że  narracja  "katastrofy"  wg  MAK/Laska

 jest kłamstwem , jest niemożliwa  fizyczna.


 Kilka osób , w tym  ja  wskazywała wcześniej  na stan foteli  po "katastrofie"  w Smoleńsku , który  zupełnie nie odpowiada  skutkom  zderzenia o małej energii- jak je  słusznie  określił dr Maciej  Lasek.


   Jest materiał porównawczy  w postaci  zdjęć  foteli z innych katastrof  , który potwierdza  powyższe.


Do tej pory, brakowało, nikt  nie wskazał, nie znalazł  zdjęć , które  pokazywały  by  fotele wraz  z ciałami  ofiar  po  rzeczywistej katastrofie i to przy parametrach ostrzejszych, wyraźnie ostrzejszych  niż parametry zderzenia  samolotu Tu-154  w Smoleńsku.


   Rozumowanie  , logiczne  uzasadnienie jest takie:

   W innej katastrofie przy prędkości rzędu 500km/godz , gdy samolot pasażerski  zderza  się ze zboczem góry,  na wrakowisku znajduje się szereg  foteli  wraz z  ciałami pasażerów.

   Jeżeli tak to  przy znacznie  mniejszej prędkości (  jak  w Smoleńsku)   jeżeli doszło by do oddzielenia , wyrwania rzędów  foteli a nawet  ich rozdzielenia   od siebie to przynajmniej w sporej części przypadków  fotele i ciała  byłyby razem,  złączone   - tak jak to ma miejsce w przypadku  katastrofy  samolotu  linii Helios.

http://www.aaiu.ie/sites/default/files/Hellenic%20Republic%20Accident%20Helios%20Airways%20B737-31S%20HCY522%20Grammatiko%20Hellas%202005-085-14.pdf


image

Samolot lecący  z predkoscią ok 500km/h po wyczerpaniu paliwa  pikował i uderzył w  zbocze  góry.

image

Poniżej  wykres  prędkości.

image


Skoro w Smoleńsku po "katastrofie" nie ma foteli  , ze stelażami   i ciałami  ofiar  to  taki stan nie mógłby mieć miejsca  przy zderzeniu " o małej energii".


Drastyczne  zdjęcia  są dostępne w internecie; tu zamieszczę  przykładowe  zdjęcia  podretuszowane- daje to wystarczające wyobrażenie  o  tym jak  to wyglądało.


Uwaga  drastyczne


oglądanie


 na własną


odpowiedzialność


https://pl.wikipedia.org/wiki/Katastrofa_lotu_Helios_Airways_522image


image


Jaki więc naprawdę  przebieg  miała  "katastrofa" w  Smoleńsku ?


Gdyby  w Smoleńsku  doszło tylko  do zwykłego  wypadku lotniczego, gdyby  nawet przy  tych parametrach  zderzenia  doszło  do  wyrzucenia  rzędów  foteli wraz z  pasażerami poza kadłub  to  obraz  wrakowiska  były  podobny jak ten niżej:

-  ciała  ofiar  wraz z odkształconymi  stelażami  i  uszkodzonymi  fotelami:

image


image
Co tam się naprawdę  wydarzyło ?

image


To już zadanie dla Podkomisji  i Prokuratury.

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka