64 obserwujących
370 notek
631k odsłon
  5608   0

WHO 5 października ogłosiła koniec pandemii. I co? Pstro.

Stało się. 5 października, podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium Swiatowa Organizcja Zdrowia, czyli WHO ogłosiła koniec pandemii. „Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”-brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO obradujące pod przewodem jej dyrektora generalnegp Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. 

Niestety, żaden rząd, żaden „autorytet kowidianski”,, żaden pies z kulawą nogą nie zwrócili na to uwagi. Zgodnie z regułą „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejsc” WHO pozostało ze swoją ewolucyjną tezą osamotnione. Są inni, ważniejsi, którzy pociągają za te sznurki. 

Dla ciekawych: tu jest opis całej sytuacji wraz z cytatem: klik

Tymczasem w Polsce liczy się codienne „zarażenia” oraz zgony (z jakiego powodu?). To samo w Niemczech czy we Francji. Jakby ktoś dotąd nie eirzyl, wdomy dowód na to, że władzę przejęły skorumpowane faszystowkio-komunistyczne formacje mające na celu zniszczenie społeczeńst i zrujnowanie gospodarek. 

Wszystko już zostało powiedziane i napisane po wielokroć. Nie trzeba się powtarzać. Kto ma oczy, niech patrzy, kto ma uszy niech słucha. 

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości