Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz
5626
BLOG

WHO 5 października ogłosiła koniec pandemii. I co? Pstro.

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Koronawirus Obserwuj temat Obserwuj notkę 2

Stało się. 5 października, podczas posiedzenia 35-osobowego prezydium Swiatowa Organizcja Zdrowia, czyli WHO ogłosiła koniec pandemii. „Cooronawirus nie jest bardziej niebezpieczny niż zwykła grypa”-brzmiało oficjalne stanowisko prezydium WHO obradujące pod przewodem jej dyrektora generalnegp Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa. 

Niestety, żaden rząd, żaden „autorytet kowidianski”,, żaden pies z kulawą nogą nie zwrócili na to uwagi. Zgodnie z regułą „Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejsc” WHO pozostało ze swoją ewolucyjną tezą osamotnione. Są inni, ważniejsi, którzy pociągają za te sznurki. 

Dla ciekawych: tu jest opis całej sytuacji wraz z cytatem: klik

Tymczasem w Polsce liczy się codienne „zarażenia” oraz zgony (z jakiego powodu?). To samo w Niemczech czy we Francji. Jakby ktoś dotąd nie eirzyl, wdomy dowód na to, że władzę przejęły skorumpowane faszystowkio-komunistyczne formacje mające na celu zniszczenie społeczeńst i zrujnowanie gospodarek. 

Wszystko już zostało powiedziane i napisane po wielokroć. Nie trzeba się powtarzać. Kto ma oczy, niech patrzy, kto ma uszy niech słucha. 

Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości