Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz
9457
BLOG

Kanadyjski wirusolog bije na alarm! Kolec proteinowy w szczepionce jest toksyczny!

Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Joanna Mieszko-Wiórkiewicz Koronawirus Obserwuj temat Obserwuj notkę 13

image

Kolaż redakcji Report24 :  model 3D kolca proteinowego (spike-protein) , model 3D  naczynia krwionośnego i portret prof. Bridla 


Odkrycia, o których prof. Byram Bridle relacjonował w wywiadzie 30 maja (patrz niżej) , są szokujące. Specjalista w dziedzinie wirusologii i immunologii na podstawie najnowocześniejszych badań, z których wszystkie przeszły proces recenzowania odkrył potworne właściwości białka kolczastego . Ten wirusowy, najważniejszy składnik wszystkich szczepionek mRNA wywiera toksyczny efekt u ludzi, krąży w krwiobiegu, a następnie powoduje wiele skutków ubocznych, które mogą prowadzić do śmierci. Oraz: białka kolczaste mogą być przekazywane przez mleko matki, co wyjaśnia różne doniesienia o skutkach NOP u karmionych piersią niemowląt zaszczepionych matek.

Dotąd nigdy nie podejrzewaliśmy, że samo białko kolca jest toksyczne.

Byram W. Bridle, profesor nadzwyczajny, University of Guelph, 30 maja 2021 r.

Kanadyjski naukowiec daje do zrozumienia, że ​​w zasadzie ma pozytywny stosunek do szczepień. Jednak te rewolucyjne najświeższe  informacje  pochodzą z badań na zwierzętach przeprowadzonych przez zespół wirusologów i mikrobiologów założony przez firmę Pfizer w Japonii w ramach japońskiego obligatoryjnego procesu regulacyjnego, który miał umożliwić firmie Pfizer całkowite wejście ze szczepionkami na rynek japoński. .

Wyniki eksperymentów na zwierzętach uzyskane przez ten zespół są niezwykle niepokojące

Jak dotąd naukowcy, którzy są neutralni lub pozytywnie nastawieni do szczepienia Covid-19, zakładali, że substancje RNA szczepionki pozostaną w okolicy mięśnia barku. Wspomniane badania na zwierzętach pokazują, że tak nie jest – i byłoby to niezwykle niepokojące:

Okazuje się, że kolec białkowy (spike-protein)  dostaje się do krwi i krąży tam przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się w wielu tkankach, m.in. śledzionie, szpiku kostnym, wątrobie, nadnerczach i, co mnie szczególnie niepokoi, kumuluje się w dość wysokich stężeniach w jajnikach. (dokument PDF z badania firmy Pfizer po japoński i angielsku).

Byram W. Bridle, profesor nadzwyczajny, University of Guelph, 30 maja 2021 r.


Zarówno prof. Bridle, jak i  kilka tygodni przed nim prof. Roger Hodkinson z Kanady , a kilka miesięcy przed nimi amerykańska mikrobiolog dr. Judy Mikovits ostrzegają, że toksyczny kolec proteinowy może wywołać bezpłodność obojga płci.

Prof. Bridle bije na alarm z powodu zatrutego przez kolec proteinowy mleka matek karmiących piersią.

Popełniliśmy błąd! Kolec białkowy (spike-protein)  miał być cudowną bronią immunologii w rzekomej walce z koronawirusem. Są to składniki wirusa na powierzchni ciała wirusa, które są odpowiedzialne za „dokowanie” z ludzkimi komórkami. Tymczasem okazuje się, że ściana komórkowa może zostać otwarta, a wirusowy DNA może zostać przeniesiony do komórek ludzkich, gdzie może się replikować i powodować najróżniejsze, przez nas jeszcze nawet nieprzewidywalne choroby - twierdzi prof. Bridle. 

źródło: https://alschner-klartext.de/2021/05/31/spike-protein-in-der-muttermilch-ist-toxisch/

           https://report24.news/virologe-schlaegt-alarm-wir-haben-einen-fehler-gemacht-spike-protein-ist-toxisch/?feed_id=2571 

P.S. W mediach społecznościowych narastają lawinowo głosy zaszczepionych kobiet z całego świata skarżących się na niereularne, bardzo obfite i bardzo bolesne menstruacje.Najwięcej takich głosśw dochodzi od lutego br. z Izraela.  Kobiety twierdzą, że zmiany te u nich nastąpiły po szczepieniu. 

PS. 2
Prof. Birdle publicznie ostrzega także przed pobieraneim krwi osób zaszczepionych do tzw. konserw z przeznaczeniem  do trnsfuzji. (Długo biedak nie pożyje).

PS3: pPrzykro mi bardzo, że nie wysłuchacie Państwo wywiadu z 30 maja z profesorewm Bridle. YT  już go usunPł. 

P.S. W mediach społecznościowych  narastają głosy zaszczepionych kobiet z całego świata, które skarżą się na nieregularne, bardzo bolesne i bardzo obfite menstruacje. Kobiety twierdzą że te zmiany nastąpiły po szczepieniu. Najwięcej takich głosów dochodzi od lutego br. z Izraela. Komentarze niemerytoryczne są usuwane. Autorzy komentarzy obraźliwych są blokowani.

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości