NoPassaran NoPassaran
201
BLOG

PO-partią zdrady narodowej

NoPassaran NoPassaran Polityka Obserwuj notkę 26

Słucham,oglądam i ani oczom ani uszom nie wierzę. Oto minister POlskiego rządu podpisuje bez protestów memorandum w sprawie przekazania Polsce czarnych skrzynek z tragicznego lotu, w którym zginął Prezydent RP z Małżonką, ministrowie Kancelarii Prezydenta, prezes NBP, posłowie i senatorowie RP, kadra dowódcza Wojska Polskiego, Rzecznik Praw Obywatelskich i duchowni a także wielu innych, wartościowych ludzi.

"Przekazanie czarnych skrzynek" to oczywiście eufemizm, bo jak wiadomo dostaniemy jedynie kopie nagrań i stenogramy a oryginalne rejestratory z rozbitego Tupolewa pozostaną w Moskwie. I na dokładkę, okazuje się, że bez zgody Rosjan, polski rzad nie może upublicznić ani jednego fragmentu nagrań, choćby nawet chodziło o głos stewardessy, przynoszacej pilotom zaraz po starcie  kawę i kanapki.

Oczywiście, oficjalnie słyszymy, że wszystko jest zgodne z prawem międzynarodowym, konwencją chicagowską itp. A ja mam to gdzieś!!!

Tak jak miałem gdzieś sowiecką propagandę dotyczącą mordu w Katyniu i tak jak razem z kolegami w szkole średniej mieliśmy gdzieś naszego historyka, którego złosliwie pytaliśmy o sprawców mordu katyńskiego i słysząc jego kłamstwa śmielismy mu sie prosto w oczy. Ba, w sytuacjach nerwowych typu niezapowiedziana klasówka, potrafilismy odmówić jej napisania strasząc go, ze doniesiemy, dyrekcji iż na lekcjach historii uczy, że polskich oficerów w katyniu rozstrzelali Rosjanie a nie Niemcy. I wiecie co? Działało. Facet pocił się ze strachu i odwoływał klasówkę. A my uważaliśmy go za ostatniego frajera.

Tak samo mysle dziś o, niestety, polskim Premierze i jego ministrach. Banda frajerów, nieudaczników i geszefciarzy, którym bardziej zależy na dealu z hazardziarzami niż wyjaśnieniu tej strasznej tragedii. Gdyby ministrowie Miller, Arabski, Sikorski, Klich czy sam Premier wykazali w sprawie wyjaśniania przyczyn katastrofy choćby połowe tej determinacji, która miał Drzewiecki czy Chlebowski w pilnowali interesów Sobiesiaka to może wiedzielibyśmy cokolwiek wiecej.

Ale nie, te picowane gogusie ustawiane przez szarą eminencję od propagandy, sowicie za to  opłacaną z pieniedzy państwowej spółki, palcem nie kiwnęli.

Wojna o prawde zostałą przegrana w pierwszych godzinach po katastrofie. To wtedy dopuszczono do zastosowania konwencji chicagowskiej, to wtedy przesądzono o tym, że całośc śledztwa poprowadzą Rosjanie, to wtedy okazało sie, że obecnemu rządowi zwisa to, że ciała Prezydenta RP, Pierwszej Damy  i innych naszych przedstawicieli są poniewierane w brudnej ruskiej ciężarówce a szczątki ciał innych ofiar wdeptywane sowieckimi walonkami w smoleńskie błoto.

A Premier Tusk zamiast zażądać od Putina przejęcia śledztwa przez międzynarodowa komisję, zamiast zażądać natychmiastowego przewiezienia ciał do Polski, zamiast zagwarantowania Polakom prawdy o katastrofie wolał sie poprzytulać do kagiebisty z krwią na rękach, zjeść obiadek i podpisac kontrakt gazowy uzależniajacy Polskę od rosyjskiego gazu na kolejne 30 lat.

To jest zdrada narodowa!!! A Tusk ściskający się z Putinem nad ciałem Prezydenta Kaczyńskiego jest jej symbolem.

Bo przecież watahę dorżnięto. Teraz można się jednać. W Polsce Front Jedności Narodu budowany przez Wyborczą, Palikota i Komorowskiego. W stosunkach z Rosją pełna uległość. Cóż, na początku rządów PO niektórzy prorokowali, że cofniemy się do czasów Rywinlandu a może nawet wachowszczyzny. Ale najwięksi pesymiści nie przypuszczali, że cofniemy sie do czasów Gierka czy Gomułki.

Gazeta Wyborcza jak Trybuna Ludu wzywa do uczczenia sowieckich sołdatów, kórzy nieśli nam wolność usłaną trupami żołnierzy AK. Premier Tusk w objęciach Putina jak Gierek w łapach Brezniewa. Namiestnik Komorowski jak Jaruzelski otoczony wojskowymi z GRU/WSI. Niezależne media i publicyści niszczeni, wyrzucani z pracy, ośmieszani przez pajaców typu Sz. Majewski, który nie wie jak ochronic własne dziecko przed narkotykami ale za to doskonale wie z kogo się pośmiać w durnowatej parodii dla wykształciuchów.

Medialni funkcjonariusze z przeszłością w SB i teraźniejszością w ABW lub WSI robią kariery w mediach prywatnych a nawet publicznych, rządzonych rzekomo przez PiS.

Ale to wszystko pikuś. Mógłbym to nawet znieść. Ale rozlewającego się kłamstwa, manipulacji, propagandy dotyczacych najtragiczniejszej katastrofy w polskiej historii nie zniosę.Tak jak nie zniosę arogancji połączonej z cynicznym uśmieszkiem na ustach rudego szalbierza w wybałuszonymi gałami. Może to nieeleganckie ale mam chwilami wrażenie, że te gały mu wychodzą od bezustannego wypinania się naprzemiennie do Rosjan i do Niemców.

Proszę o wybaczenie tych niesalonowych słów. Ale trudno mi powstrzymać emocje zmieszane z poczuciem nienawiści do obecnie rządzącej ekipy. Tak, nie boje sie przyznać. Nienawidzę tych kłamców, pajaców i dupowłazów, którym bardziej zależy na kasce i własnej karierze  niż na Polsce i Polakach.

Polityk, który nie wykazuje nawet elementarnej troski o wyjaśnienie przyczyn tej katastrofy nie ma dla mnie prawa nazywac się Polakiem. Żeby tak jeden czy drugi, ot chocby dla picu i przyzwoitosci, wykazał minimalne starania, huknął na sowietów i ich polskich akolitów, wywalił z rządu tego czy innego nieudacznika... Może byłoby mi łatwiej. Ale nie, obarczony polskim patriotyzmem Tusk wyraźnie nie ma ochoty nawet na puste gesty. A przyznający sie do patriotyzmu i rodzinnych tradycji Namiestnik woli rozdeptywać nasiąknięte od wody wały przeciwpowodziowe niz chocby zająknąc się słowkiem na temat swojej determinacji w działaniu na rzecz wyjasnienia przyczyn tragedii smoleńskiej.

Zdrajcy, zdrajcy, zdrajcy!!!

Pocałujcie mnie wszyscy w doopę. Gardze wami i waszymi pomagierami: tfurcami przez wielkie tfu, dziennikarzełkami, zawodowymi kłamcami i szpiclami, cynicznymi palikotami o świnskich ryjach itp. Może i wygracie kolejne wybory. Ale historia was nie oszczędzi, folksdojcze o sowieckich duszach.

NoPassaran
O mnie NoPassaran

"Nie wierzę w spiskowe teorie ale wierzę w praktykę"- mawiał Talleyrand. Wiedział co mówi bo służąc Napoleonowi był płatnym agentem cara Rosji.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (26)

Inne tematy w dziale Polityka