15 obserwujących
51 notek
37k odsłon
646 odsłon

RBN czy WRON?

Wykop Skomentuj

Zaproszenie Jaruzela do Rady Bezpieczenstwa Narodowego to skandal. Tajny kapuś zbrodniczej Informacji Wojskowej założonej i kierowanej w czasach stalinowskich przez sowieckich generałów i jawny wykonawca rozkazów Moskwy bedzie doradzał Prezydentowi RP (aż mi ręka zadrżała przy pisaniu).

Komunistyczny dygnitarz, współodpowiedzialny za śmierć robotników Wybrzeża w Grudniu 1970 r. i przywódca junty wojskowej odpowiedzialnej za śmierć górników Wujka, za śmierć demonstrantów w Lubinie, za tysiące aresztowanych, internowanych i represjonowanych podczas stanu wojennego. Ruski generał w polskim mundurze bez wahania donoszący na swych przyjaciół żydowskiego pochodzenia, nadzorujący tajną policję PRL winną skrytobójczych mordów na działaczach opozycji i winną zamordowania błogosławionego ksiedza Jerzego będzie dziś uczył głowę państwa polskiego jak dbać o bezpieczeństwo kraju.

Załgany kłamca z krwią na rękach, wierny komunizmowi sowieckiemu i radzieckim kacykom zniewalającym Polskę przez blisko 50 lat bedzie doradzał jak "normalizować" stosunki polsko- rosyjskie. Z dzisiejszym zarządcą imperium zła, KGBistą Putinem i lizaczem ruskich tyłków pomyłkowo nazywanym Prezydentem RP będą teraz tworzyć nowy Układ Warszawski?

Nie sądziłem, że pamiętając lata PRL dożyję czasów, gdy morderca, kapuś i sowiecki szpieg bedzie wpuszczany na salony niepodległej Rzeczypospolitej a demokratycznie wybrany Prezydent Polski będzie chciał słuchać jego rad. Teraz kolejnym krokiem bedzie zaproszenie Kiszczaka do kierowania BBN a Albina Siwaka do zakładania związków zawodowych.

Skandal, skandal, skandal.

Czuję bezsilność. Bo czy otumanieni przez rosyjsko/niemiecko/żydowskie media polskojęzyczne Rodacy obudzą się i pójdą jak Piotr Wysocki na Pałac Namiestnikowski wygnać współczesnego ksiecia Konstantego? Czy zagonieni w poszukiwaniu pracy, pieniedzy na spłaty kredytów i lepsze życie w POlandzie Rodacy pomyślą, że władza pluje im w twarz komunistycznym symbolem, okrada i degeneruje zapewniając lepsze życie wyłącznie sobie i rozmaitym Ryskom, Mirkom i Grześkom?

Mam nadzieję. I wiem już, że jesli tak się stanie to namiestnik Komoruski z Ruskiej Budy będzie jak Jaruzelski. A RBN powinno już dzis zmienić nazwę na WRON.

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale