2 obserwujących
11 notek
6832 odsłony
78 odsłon

Homo Sowietiku

Wykop Skomentuj1

Czytam sobie codzienną publicystykę przeróżnych autorów tak gazetowo-portalowych z Ziemkiewiczem włącznie jak i blogerską i natarczywie nasuwa  mi się na myśl jedno stwierdzenie. 

Spoza drzew nie widać lasu.

Wszystkie te artykuły o konferencji warszawskiej, paryskiej, o żydokomunie, o klapsach Kukiza ze Śpiewakiem, o Katzu i kacu, o NetanJahu, Pompeo i ambasadorach USA/IzraEl'a są pozbawione sensu. Skupiają się na szczegółach a nie piszą nic o źródłach problemów Polski i Narodu Polskiego w konfrontacji z EU, USA, Rosją czy Izraelem. Źródło problemu jest banalnie proste a wyłożył je na jednym ze swoich wykładów dr. Sykulski (1) Polscy prawicowi publicyści przesiąknięci są emanacją cywilizacji żydowskiej – człowiekiem radzieckim. Z tego też powodu nie rozumieją jednej kardynalnej zasady Feliksa Konecznego – że człowiek nie może być cywilizowany na dwa sposoby. Na jednym terytorium panować może tylko jedna forma cywilizacji.
Właśnie dlatego nie pisze o lewicowych tylko prawicowych publicystach. Lewicowi przyjęli do wiadomości że są gojami i są do „wytracenia”. Prawicowi publicyści żyją w rozdwojeniu. Przekonani że w Polsce panuje cywilizacja łacińska walczą o jej trwanie stosując techniki cywilizacji żydowskiej. Animizacja interlokutora, jego odczłowieczenie to jedna z form tej adaptacji. Personalizm – stosowany w cywilizacji łacińskiej przez prawicowych publicystów używany jest w sposób perwersyjny. Objawia się to atakiem na odlew swych własnych pobratymców i budowanie coraz to nowych podziałów społecznych. Ta personalistyczna patologia badania ilości cukru w cukrze, ilości polskości w Polaku rodzi odrzucenie i spychanie na margines marginesu kolejnych jednostek. Ta społeczna atomizacja to idealne działanie zbiorowości żydowskiej która działa spójnie, konsekwentnie i długoterminowo.
Wszystkie warszawskie, gdańskie inicjatywy LGBT i im podobne formy edukacji seksualnej „łacińskiej” Polski dla osoby świadomej wojny cywilizacji są czytelne.
Mało tego, zgodnie z jednym z twierdzeń Hitlera - „Polacy to najbardziej inteligentny naród Europy i jak żaden inny potrafi sobie radzić w czasach okupacji” dzisiejsi obywatele Polski mają tą samą właściwość. Niemalże instynktownie wyczuwają wiatr historii i dlatego właśnie obierają kierunek proniemiecki – jako mniejsze zło. Jak bowiem zrozumieć tolerowanie jawnego złodziejstwa Platformy Obywatelskiej , jak rozumieć jej szyderstwo wobec Narodu Polskiego i tak wysokie poparcie społeczne? Jestem przekonany że podyktowane jest to świadomością źródeł obecnego i potencjalnego dobrobytu. Zespolenie polskiej gospodarki z niemiecką, godzinny sznurek tirów po niedzieli wylewający się na autobany jest argumentem nie do podważenia. Tym bardziej że żydzi Polaków nienawidzą i są w tej nienawiści szkoleni przez żydowskich przewodników w obozie zagłady Auschwitz-Birkenau. Za polskie pieniądze polskie władze generują nienawiść Izraelitów do  Polaków – coś nieprawdopodobnego. PISiory kompletnie nic z tym nie robią mimo monitów wielokrotnych Witolda Gadowskiego i Ewy Kurek. 
Przy takiej perspektywie zachowanie zwolenników PO jest jak najbardziej zrozumiałe, ba! Niezrozumiałe jest zachowanie zwolenników PIS którzy trwają pomimo jawnej antypolskiej działalności. Tym bardziej niezrozumiałe że PISowskie eksponowanie przywiązania do cywilizacji łacińskiej kłóci się koszmarnie z hiper-filosemityzmem połączonym ze stosowaniem systemu wartości cywilizacji żydowskiej. Żydowski kolektywizm, fiskalizm, pogłębianie socjalizmu, utrzymywanie obowiązku ubezpieczeń to antypolski zestaw środków służący redukcji populacji. To wszystko są narzędzia stosowane przez obecne władze do blokowania aktywności gospodarczej o której wielokrotnie powtarzał Michalkiewicz – z czym jak najbardziej się zgadzam.

Gloryfikacja premiera Olszewskiego, wielkiego mistrza masońskiego, socjalistyczna (radziecka) 5tka Kaczyńskiego, milczenie rządu Morawieckiego na antypolskie rasistowskie działanie władz Izraela, milczenie na absurdalne żądania finansowe władz USA wobec Polski i wiele innych przyprawia mnie o przygnębienie.
Prawicowi publicyści wolą jednak pisać głównie o drobiazgach, jaki to jeden z drugim jest zły bo nie chce uszanować Olszewskiego, bo rzuca się na oszukańczy 500+++ nie dostrzegając w ogóle że mamy do czynienia z wojną cywilizacji a PIS robi dziwną robotę. Niby katolicki, niby chrześcijański ale kierunki wyłącznie prożydowskie.
Cóż to znaczy wyłącznie prożydowskie? Jeśli Polak jest świadom terminu „Polskie Obozy Zagłady” to wie że jego obowiązkiem jest przepisanie dorobku życia na żyda, oddanie dzieci w niewolę u żyda a samemu poddanie się samob.. eutanazji w terminie wygodnym dla ZUS. To już lepiej podzielić Polskę na pół, nauczyć się niemieckiego. Z tej wschodniej uczyć się ukraińskiego lub uciekać bez dokumentów.

Słyszałem ostatnio że PIS postanowił walczyć z antypolonizmem i  wyasygnował 500 milionów złotych na serial o drugim Mojżeszu – Jeremiaszu Wiśniowieckim. Kiedy jego wojska jechały na zachód za nim podążały tysiące żydowskich rodzin. Pod rządami Chmielnickiego nie czekało ich nic dobrego. Podobno też będzie serial o życiu w Getcie Warszawskim, aktorzy już uczą się jidisz.

1 https://www.youtube.com/watch?v=e51RR-Lz-tY Feliks Koneczny i teoria cywilizacji - dr Leszek Sykulski.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale