2 obserwujących
11 notek
6925 odsłon
168 odsłon

Piątka Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj

    Nie przebrzmiały jeszcze bitewne echa antypolskiej Warszawskiej Konferencji Bliskowschodniej a Jarosław Kaczyński czując że coś go zaczyna łupać w kościach ogłosił nową piątkę PIS, zwaną przez złośliwców „piątką Kaczyńskiego”.  Czas był naglący ponieważ jak to wcześniej opisywałem prawicowy elektorat po wyczynach wiceprezydenta USA i premiera Izraela w Warszawie zwyczajnie odszedłby od PIS na 2 sposoby. Jeden sposób, mój ulubiony, to nie iść na wybory bo na judeoidealistów nie ma co głosować. Drugi sposób to głosować na Koalicję Narodowców tzw. Propolską, czyli na polskie piekiełko w którym zaraz po wyborach zacznie się obsrywanie jeden drugiego. Kaczyński przytomnie zareagował na to to-tal-ne zagrożenie które byłoby żydowskim votum nieufności Wielkiego Sanhedrynu z NY wobec polskiego obozu PIS. Dopuszczenie do polskiej polityki narodowców, najczarniejszy scenariusz dla diaspory żydowskiej to epitafium dla centroprawicy. Zatem Kaczyński użył asa którego w rękawie trzymał od dawna przygotowany na mocne karty Pruskiej Ofensywy z przyległościami będącej rezurekcją PZPR. Swój program „Piątka Kaczyńskiego” rozłożył tak sprytnie że praktycznie cały okres wyborczy 2019 mamy obsadzony wypłatami dla potencjalnych wyborców.


    Najlepsze w tym wszystkim jest to że nagle sprawa plucia w twarz państwu i Narodowi Polskiemu przez żydów, Żydów, żydoamerykanów i szabesgojów odeszła na plan dalszy, ucichła. Owszem wypowiedział się minister MSZ, premier RP, nawet naczelnik Kaczyński o haniebnym zachowaniu strony amerykańskiej i żydowskiej ale powiedzieli to tu w Polsce a nie publicznie na arenie międzynarodowej. Nie na panelu ONZ który można by upublicznić i powtarzać setki razy choćby w telewizji polskiej. Nie na tej zasranej warszawskiej konferencji bliskowschodniej. Facet z jajami na ordynarne kłamstwa ogłaszane publicznie w polskiej stolicy reaguje od razu! A nie po cichutku na pejsbusiku lub podobnym co notorycznie powtarza prawicowa publicystyka.  Żałosne są te polskie popiskiwania wobec żydów, to czekanie na zbawczą reakcje Izraela który wystąpieniem Netaniahu  złamał własną deklaracje sprzed niespełna roku. Kto tak jawnie i bezczelnie łamie traktaty nie powinien być akceptowany jako strona czegokolwiek na przyszłość. PIS woli jednak burzę przeczekać i niepokoje społeczne wywołane roszczeniami żydowskimi niwelować dużą ilością kiełbasy wyborczej.

    Byłbym nieuczciwy pisząc że Kaczyński jest tak tępy żeby socjalistyczne rozdawnictwo w postaci emeryturka+, 500++, PKS+, 26PIT-, Kwota wolna+ traktować wyłącznie jako kiełbasę wyborczą. Co to to nie! Kaczyński ma bowiem ukryty plan, ba! on ma nawet dwa ukryte plany! Otóż jak perfidna to operacja świadczy kilka reakcji Totalnej Opozycji . Te wszystkie protesty, pogardliwe pomruki świadczą o jednym – Kaczyński chce wydymać opozycję tak żeby nie mogli nawet protestować. Bo co, będą pechowcy protestować przeciw 500+ na pierwsze dziecko skoro wcześniej sami mówili o nieuczciwości 500+ na drugie i kolejne dziecko? Pechowcy nawet składali nowelizacje ustawy o 500+ i teraz będą działać przeciw niej? Niepodobna – i tak oto rozumiemy dlaczego taki raban..

Cytacik:
O co najczęściej poza granicami Polski pytany jest premier? Rzecznik rządu uchyliła rąbka tajemnicy
Zrealizowaliśmy potężne obietnice: 500 plus, obniżenie wieku emerytalnego, wyprawka dla szkół, teraz nowa piątka. Na to wszystko znalazły się środki finansowe. Na szczęście skończyły się czasy, kiedy mówiło się, że "pieniędzy nie ma i nie będzie". Polska jest wzorem dla wielu krajów europejskich, jeżeli chodzi o walkę z mafiami VAT-owskimi. Premier często jest pytany ,,jak pan to zrobił?'' - mówiła w Telewizji Republika rzecznik rządu, poseł Joanna Kopcińska.(1)


    Jak Morawiecki to zrobił? Nawet niemiecka delegacja która niedawno zawitała do Warszawy o to pytała. Odpowiedź – algorytmy w skarbówce. Teraz te mechanizmy wypracowane bez udziału niemieckich unionistów po wyborach do Sejmu miałyby być udziałem folksdojczów. Kaczyński na to - takiego wała jak Polska cała! Dlatego właśnie Pruska Ofensywa jest taka wściekła że nie będzie mogła zeżreć i rozkraść tego co wypracował PIS. I to jest to pierwsze dno o którym pisałem.


    Drugie dno jest stokroć bardziej perfidne, przynajmniej tak to oceniam. Otóż rozdanie wypracowanych zysków Polakom o najniższych dochodach jest bardzo, ale to bardzo nie na rękę międzynarodówce syjonistycznej. Wpychanie państwa w spiralę długów ma swoje uzasadnienie wobec roszczeń żydowskich. Polska dysponuje zasobami finansowymi w złocie deponowanymi w Londynie, dysponuje również dużą ilością dolarów oraz obligacji USA. Grzegorz Braun w jednym ze swoich internetowych monologów stwierdził że dziwnie się składa ale wartość tych zasobów szacowana jest na 300 miliardów dolarów. Czyli tyle ile diaspora żydowska chce przytulić  za to że w 1939 2RP zaatakowali 3Rzesza oraz ZSRR a Polska tą wojnę przegrała. Mordowani przez faszystowskie Niemcy żydzi żądają teraz odszkodowań od Niem.. pardon, od mordowanych również Polaków. Zatem jeśli z przyczyn socjalnych oraz zbrojeniowych – które ogłosił dziś Prez. Duda te zasoby zostaną uszczuplone to niemożliwym stanie się bezproblemowe zagarnięcie przez żydoUSA polskich aktywów na rynkach międzynarodowych.


To drugie dno jest godne uwagi bo świadczy o zapobiegliwości PIS nawet w obliczu wyborczej przegranej i utraty władzy. Szczególnie dlatego że środki są przekazywane dla najbardziej pokrzywdzonej zmianami ekonomicznymi grupy społecznej, ludzi starszych z głodową emeryturą i ludzi młodych na dorobku. Do tego dochodzi nowy projekt zakupu samolotów 5tej generacji, modernizacji armii do 2026r. Skoro i tak żydom mamy dać kasę bo mogą sobie ją wziąć i co im zrobimy? To może rzeczywiście lepiej chociaż za tą kasę dostać samoloty czy inne uzbrojenie.

Piątka Kaczyńskiego oprócz politycznych wygibasów które opisałem wcześniej ma też stronę bardziej trywialną, chorą i brzemienną w skutkach.  Jako że 3RP za czasów folksdojczów zbyła cukrownie, przetwórnie, silosy i wszelką infrastrukturę rolno-spożywczą krytyczną dla państwa to rozdawanie pieniędzy niechybnie będzie prowadzić do podwyżek szczególnie towarów pierwszej potrzeby. Już dziś żywność w Polsce ma ceny porównywalne do niemieckich przy jednoczesnym 4krotnie niższym dochodzie na osobę. Jeśli ta koszmarna dysproporcja się powiększy marne będą losy wygranych w jesiennych wyborach do Sejmu.

1 https://niezalezna.pl/261778-o-co-najczesciej-poza-granicami-polski-pytany-jest-premier-rzecznik-rzadu-uchylila-rabka-tajemnicy

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka