Blog
Smoleńsk - chcemy prawdy! Dlaczego musieli zginąć?
Mieszczuch7
41 obserwujących 883 notki 885722 odsłony
Mieszczuch7, 6 listopada 2017 r.

O tym, czemu pompowanie Trzaskowskiego przez media nas nic nie obchodzi

728 12 0 A A A

Szału nie ma! Dyżurne media na siłę próbują nagłaśniać temat kandydatury Trzaskowskiego, ale zainteresowania nie widać. 

Schetyna wrzucił na twiterze taką uwagę: "To co dzieje się w mediach publicznych wymaga przywrócenia im godności i przyzwoitości." Paradoks! Właśnie dziś, kiedy TVN i Polsat "nadmuchują" Trzaskowskiego ponad wszelką miarę, a media publiczne - mimo że mogłyby pominąć - dla porządku, zajmują się również tą sprawą.

Sprawdziłem: na "Salonie24" są tylko 4 notki dotyczące Trzaskowskiego, w tym jedna od samej redakcji. Niewielka reakcja wobec tego "wielkiego" zdarzenia, że Rafał Trzaskowski, szef sztabu wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz, zgłoszony jako kandydat PO na prezydenta miasta stołecznego Warszawy, oczekuje fali hejtu. Czeka, czeka i nic. Agresywny hejt rzekomego PIS-wskiego hejtu trafił w próżnię. Ktoś mu podobno głupio chamski żart z nazwiska zrobił, nazywając go "Hanią Trzaskowską" czy "Rafałem Gronkiewicz"... No, nie róbcie tego, proszę - to takie niskie, na ich poziomie, jak żarty z "Kaczora".

Na twiterze też nic nie znalazłem. Symbolicznie jakby od pięciu dni już na tt u Tuska wisi ten sam tekst: "Niektórzy chcą prawdę zakrzyczeć. Inni - "zamilczeć". Nie wiadomo, co gorsze." Milczenie w sprawie tego kandydata Schetyny faktycznie jest gorsze.

Prawda jest taka, że nikomu się nie chce nawet gadać na ten temat, bo wiadomo, że jak się takiego "złotego chłopca" (któremu jednak brak jakieś 80 groszy do pełnego złotego) wystawia w Dzień Zaduszny, to to musi być jakiś od początku spalony, by nie rzecz - martwy, przysłowiowa "martwa dusza" - kandydat. To, co niektórzy nazwali "falstartem", uznając nieodpowiedni wybór terminu za niezręczność Schetyny, to jest w PO normalne: Schetyna czyści sobie pole, pozbywając się młodego wilka, podobnie jak to czynił kiedyś Tusk, pozbywając się ewentualnych rywali, starych lisów. Tak działa PO-wska rzeźnia. Skoro Schetyna przewodzi PO "martwych dusz", to i kandydat na prezydenta jest pustą kartą.

Trzaskowskiego nie będziemy z pewnością żałować. Co on dla nas, Bracia Podatnicy, uczynił? Jest w PO, która nam podnosiła podatki i czynsze w Warszawie. Co poza tym? Pisał i konsultował rezolucje przeciw Polsce dla Timmermansa, i nawet się tego nie wstydzi, jednak to całe brukselskie gadanie, te KOD-wskie namioty i śmietnik przed pomnikiem Szopena itd., to nam turystów i obrotów w biznesie nie przysporzyło!

Nad facetem, który publicznie robi sobie szyderę ze swoich rodziców i dziadków, a syna nazywa gówniarzem, można tylko pokiwać głową z pożałowaniem.

Zaangażowana Polsat News pytała europosła Zbigniewa Kuźmiuka o komentarz do tego "wydarzenia" - cóż, można było lepiej skorzystać z okazji, że ma się takiego rozmówcę przed sobą i dowiedzieć się czegoś pożytecznego, np. o dzieleniu budżetu unijnego w nowej perspektywie, ale widać zlecenie było inne: nagłaśniać Trzaskowskiego! W odpowiedzi powiedzieć można tylko to, że może on i popijał tanie wino, i popalał trawę, ale przez to ani o jotę nie zbliża się do nas, warszawiaków, za to baaardzo do zapomnianego już Palikota, posła PO Cezarego Atamańczuka, czy do posła Nitrasa! Nie wiem, jak on chce zdobywać nasze głosy traktując nas jak żulerię jakąś, obrażając nas?

Może on i jeździ rowerem (Boni też jeździł), może nawet świetnie nauczył się topografii ścieżek rowerowych w mieście, ale nam to dynda, nas to po prostu nic nie obchodzi.


https://twitter.com/SchetynadlaPO/status/926847852609003520

https://twitter.com/donaldtusk

http://niezalezna.pl/75443-juz-po-platformie-nawet-schetyna-wie-ze-polowa-partii-martwe-dusze

http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-11-05/autolustracja-trzaskowskiego-hitem-internetu-stalem-pod-kamienica-w-mlodosci-pijalem-tanie-wina-z-rzadka-palilem-ziolo/?ref=aside_najnowsze

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/posel-skazany-za-narkotyki-i-lapownictwo/yk35hvn

http://www.gs24.pl/wiadomosci/szczecin/art/5316330,czlonkowie-po-oskarzaja-nitrasa,id,t.htmlOpublikowano: 06.11.2017 00:24. Ostatnia aktualizacja: 06.11.2017 01:15.
Autor: Mieszczuch7
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

„Jedenaście dni temu dość mało znany bloger Mieszczuch7 napisał bardzo ciekawą notkę p.t. "Nowy mur - warszawski". Jako pierwszy zauważył on, że dzięki stalowym barierkom Pałac Prezydencki zaczął przypominać warowną twierdzę. Porównał on to do muru oddzielającego Żydów od Palestyńczyków oraz do wysokich płotów, które rozdzielają katolików i protestantów w Belfaście. Później także inni publicyści /n.p. Johny Pollack/ czynili podobne porównania, ale Mieszczuch7 był pierwszy. Jego poprzednia notka o ataku na niezawisłość Rzecznika Praw Obywatelskich też była bardzo interesująca. Warto zaglądać na ten blog.” elig, 28.08.2010

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Podzielam Pańską troskę, wczoraj o tym pisałem w odniesieniu do tego politycznego...
  • @Rafał Broda ...
  • @Piotr Występ  Późno już, a tu Pan straszysz w godzinę duchów dekapitacją?  I tak,...

Tematy w dziale Polityka