z odmętów szaleństwa :-)
Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa. /Bronisław Komorowski/
77 obserwujących
425 notek
820k odsłon
596 odsłon

Mój gorący APEL !!!!

Wykop Skomentuj37

Od 60 do 70 procent populacji zarazi się koronawirusem - ostrzegła w środę kanclerz Niemiec Angela Merkel. Zaznaczyła, że ponieważ na razie na nowego wirusa nie ma szczepionki, należy skupić się na tym, aby spowolnić jego rozprzestrzenianie.

- Jeżeli ten wirus jest wokół nas, a społeczność nie jest uodporniona, nie ma odpowiedniej terapii, stąd od 60 do 70 procent populacji zarazi się koronawirusem - oceniła kanclerz Merkel na poświęconej epidemii konferencji prasowej w Berlinie.

Ponieważ ludność Niemiec wynosi około 83 mln, ocena kanclerz Merkel dotyczy liczbowo prawie 60 mln Niemców. Oceniając, że śmiertelność wyniesie - załóżmy - tylko 5 %, będzie to oznaczać około 3 mln ofiar w samych Niemczech.Przekładając to na Unię Europejską ( ponad 500 mln ludzi) wirus zabije około 18 mln Europejczyków. TO JEST MASAKRA!!!!Obserwując media można zauważyć, że ostra wojna polityczna w Polsce staje się nieważna - wszyscy zawiesili/ zawieszają oręż. To efekt autentycznego zagrożenia, które dotyczy wszystkich: polityków i zwolenników PiS  oraz ich przeciwników,  polityków i zwolenników lewicy, POKO, PSL, Konfederacji itd. - i tych, którzy z tymi ugrupowaniami głęboko się nie zgadzają.

Dlatego apeluję do wszystkich blogerów, komentatorów i użytkowników Salonu24.pl: Zawieśmy publikowanie notek o tematyce politycznej, zwłaszcza tych, które na pograniczu mowy nienawiści, atakują określone partie i ludzi z tymi partiami związanymi. Zawieśmy wojnę polsko-polską tutaj, na Salonie. Kiedy czyta się notki jak np. blogera Echo, który głosi zupełnie niesprawdzone, wzięte z kapelusza chyba, apokaliptyczne wizje, po to tylko, żeby po raz x opluć rządzących i osobę Jarosława Kaczyńskiego to naprawdę - ręce opadają! To jest po prostu niesmaczne - wręcz podłe - w sytuacji jaką już mamy i która - niestety - raczej rozwija się w MASAKRYCZNY scenariusz.


Sam od teraz zawieszam do odwołania publikowanie notek politycznych dotyczących wcześniejszej i aktualnej sytuacji politycznej, wyborów prezydenckich i spekulacji dotyczących sceny politycznej oraz ( ponieważ jestem blogerem prawicowym) promowania PiS i atakowania "antypis". Wzywam Administrację Salonu do wystosowania podobnego apelu - zabraniać rzecz jasna nie ma sensu, ale apelować do ludzkich pokładów przyzwoitości, nie tylko należy, ale i trzeba!


Blogerów dobrej woli - wszystkich opcji politycznych -  proszę o poparcie i przystąpienie do mojego apelu.

Wykop Skomentuj37
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura