z odmętów szaleństwa :-)
Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa. /Bronisław Komorowski/
55 obserwujących
346 notek
624k odsłony
3495 odsłon

Restaurator i gangsterzy, czyli geneza i tło ustawy JUST

Wykop Skomentuj212

Wyobraźmy sobie sytuację, w której właściciel atrakcyjnej restauracji przez 25 lat płaci haracz "za ochronę" tzw. chłopcom z miasta. Aż pewnego dnia smutnych panów, którzy przyszli po comiesięczną opłatę, szczuje psem i każe się wynosić do diabła. Gangsterzy, chociaż zdają sobie sprawę, że haracz był rozbojem w biały dzień, ani myślą o zaprzestaniu ściągania kasy i w ich mniemaniu restaurator albo chwilowo zwariował i mu przejdzie, albo należy go ręcznie pouczyć lub zniszczyć i restaurację puścić z dymem. Polska znajduje się mniej więcej w sytuacji restauratora, przy czym gangsterzy to nie tylko środowiska żydowskie. Polska jest na etapie "wstawania z kolan” (pojęcie trafne, chociaż zostało obśmiane i wyszydzone - tylko po części słusznie) po dwóch dekadach mroku peerelu bis. Kraje ościenne są wielce zdziwione, że wasal (restaurator) nagle bezczelnie szczuje psem i mówi dość. Ale kim dokładnie są są gangsterzy i jakie mają cele?


Głównym "gangsterem" są Niemcy. Tego, że mityczni naziści byli Niemcami i tego, że Polska nie wywołała II Wojny Światowej nie mam zamiaru tutaj tłumaczyć, bo to chyba oczywiste, szkoda czasu na elementarne fakty historyczne. Łączenie Niemców z nazizmem jest jednak od lat wygaszane, przy okazji holocaust jest starannie "odpinany" od wszystkiego, co może być kojarzone z Niemcami. Skoro to nie Niemcy zorganizowali holocaust, to zrobili to..  Polacy. Niemcy natomiast nie dość, że holocaustu nie zorganizowali, to jeszcze bronili Żydów przed krwiożerczymi Polakami. Taka machina historyczno-edukacyjna w Niemczech pracuje od lat pełną parą - na dzień dzisiejszy w niemieckich szkołach nie ma ani słowa o niemieckich nazistach, ale tylko patrzeć jak nazista pojawi się w polskim mundurze - jako sprawca wywołania II Wojny Światowej. Motywy działania tak bardzo wykoślawionej machiny propagandowej są dwojakiego rodzaju: po pierwsze służy wyzbyciu się niemieckiej odpowiedzialności za skutki wojny i holocaustu, po drugie jest środkiem do "legalnej" wasalizacji Polski, jako państwa kompletnie nieodpowiedzialnego i winnego zbrodniom wojennym. ( o tym niżej)


Przy gangsterskim stole obok Niemca siedzi Żyd, co samo w sobie jest czymś zupełnie nieprawdopodobnym, ale - jak widać - prawdy historyczne są niczym, wobec wspólnych interesów i brzęczącej monety. Łatwo to zrozumieć, kiedy zacytuje się założyciela znanej marki samochodowej Henry'ego Forda : "Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, Żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; Żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa "pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.” Idąc dalej, kluczowe są też słowa Izraela Singera, byłego sekretarza Światowego Kongresu Żydów, wypowiedziane w 1996 roku: "Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym". Prawda historyczna jest jednak dla Żydów dosyć brutalna, bo Żydzi (przynajmniej ich część) odgrywali niemałą rolę w pomaganiu Niemcom w czasie holocaustu, a także piastowali najwyższe stanowiska w stalinowskim aparacie represji wobec schwytanych patriotów w powojennej Polsce. Zwalając winę za niemieckie zbrodnie na Polskę, Żydzi odwracają uwagę od tych ciemnych kart swojej historii. Ale ich głównym celem jest wyłudzenie odszkodowań finansowych, a że Polska jest coraz lepiej rozwijającym się krajem, Żydzi nabrali przekonania, iż wobec Polski istnieje duży potencjał do "skubania” i spowodowania zapożyczenia się Polski w żydowskich bankach, celem wypłacenia "odszkodowań”. [Tu mała dygresja - roszczenia Żydów byłyby funta kłaków warte ( i tak takie są, ale wywołują presję) gdyby nie niemiecka machina wybielania i "naziści" z Marsa. Furtkę do ustawy JUST otworzyli Niemcy - właśnie kłamliwą polityką historyczną. Dlatego uważam Niemców (a nie Żydów) za głównego"gangstera".]


Na niemiecko-żydowskim antypolonizmie korzystają też Amerykanie - co prawda nie tak bardzo, ale jako tańczący w rytm żydowskiej muzyki zyskują profit historyczny, odwracając uwagę od tego, że sami nic nie zrobili, żeby holokaustowi zapobiec. A przecież doskonale wiedzieli, co w okupowanej Polsce się wyrabia:  np. z raportów Karskiego czy Pileckiego, lub od pasażerów zawróconego statku St. Louis. Teoretycznie Polska jest sojusznikiem USA, ale nie łudźmy się, że jest to sojusz z "miłości" - Polska jest amerykańską klamką do Europy, ale klamka nigdy nie będzie ważniejsza od drzwi na Bliski Wschód, czyli Izraela. Priorytety Amerykanów są niezmienne i podyktowane interesami brzęczącej monety, zatem przy gangsterskim  stole - chociaż trochę z boku - zasiada też Yankes. 

Wykop Skomentuj212
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka