0 obserwujących
8 notek
2233 odsłony
102 odsłony

Wieża Eiffla w Warszawie - post scriptum

Wykop Skomentuj1

Cała moja pisanina, odnośnie Światowego Muzeum Komunizmu, nie ma wielkiego sensu jeżeli nie znajdzie poparcia u wielkich tego świata, chociażby u tych, którzy czują się właścicielami terenu i budynków. Z tego powodu, postanowiłem powiadomić o inicjatywie niektóre wpływowe osoby, oraz media, wysyłając na adresy wyszperane w internacie wiadomość o poniższej treści:
Szanowni Państwo,
Uznając duże znaczenie Państwa działalności w życiu publicznym, ośmielam się zwrócić Państwa uwagę na ważną, moim zdaniem, inicjatywę, skierowaną ku historii, zarówno tej minionej, jak i tej, w której tworzeniu bierzecie Państwo udział. Przypuszczam, że inicjatywa nie jest nowa i oryginalna, ale z jakichś powodów pozostaje niewidoczna, nawet tylko na poziomie prowadzonych publicznie dyskusji.
Występuję jako osoba nic nie znacząca i nie aspirująca do przydania sobie jakiegoś znaczenia, dlatego nie ujawniam moich personaliów. Nie zajmuję się działalnością publiczną, a propozycję zgłaszam w jedynej dostępnej mi formie, na platformie blogowej:

https://www.salon24.pl/u/oracz/989948,wieza-eiffela-w-warszawie


Siłą rzeczy, propozycja ma formę internetowej publicystki szarego blogera, jednak jej treść jest jak najbardziej poważna i mam nadzieję, że dzięki Państwa reakcji, także i forma nabierze lepszych kształtów. Byłbym zaszczycony gdyby Państwo zareagowali w sposób publiczny, w razie potrzeby kontaktu prywatnego podaję mój adres email: oracz1@pm.me
Pozostaję z szacunkiem,
Oracz

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości