0 obserwujących
10 notek
44k odsłony
  4074   0

Justyna POCHANKE, dziecko świetności PRLu…

DWIE SPRAWY

Pierwsza – pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej i TVN o tym…

Druga – zapowiadana książka Kani i Targalskiego o rodzicach znanych dziennikarzy.

Sposób w jaki zapowiedziała Justyna Pochanke z TVN materiał o pogrzebie Jadwigi Kaczyńskiej był obrzydliwy !

 „Na warszawskich Powązkach pochowano Jadwigę Kaczyńską matkę Lecha i Jarosława”.. powiedziała do kilkumilionowej rzeszy widzów TVN pani Pochanke – była żona znanego dentysty ( wysokie alimenty ) , obecna żona Pana Pieczyńskiego, który rządzi w TVN i córcia pani Pochanke, oskarżonej w aferze FOZZ.

Nie sądzę, by Lech i Jarosław byli kolegami dla PANI REDAKTOR JUSTYNY POCHANKE. Zarówno i dla niej jak i dla widzów TVN.  

Jednak w sytuacji gdy Jarosław Kaczyński był Premierem polskiego rządu a Lech Kaczyński był Prezydentem Polski taka nonszalancja w wykonaniu kiepskiej dziennikareczki Faktów TVN jest nie na miejscu i  jest żenująca.

Wcale się przeto nie dziwię temu, że front prawicowych dziennikarzy ma ochotę wydać książkę na temat „korzeni” obecnych wszędzie dziennikarzy TVN. Kulturę i obycie wynosi się z domu. Jeśli w domach rodzinnych dominowała propaganda i agitacja w słuszność działań SB oraz łatwa kasa za darmo  to w tym także przypadku nie dziwi bezkarna, prymitywna i chamska NONSZALANCJA pani Pochanke z TVN.

 

 

 

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale