Blog
a .... to litera alfabetu
over
over specjalista PR
0 obserwujących 10 notek 41096 odsłon
over, 27 stycznia 2013 r.

Nowa SEXAFERA zamieciona pod dywan

Prostytutki były i będą zawsze i nie trzeba być filozofem by to wiedzieć.

Ani prostytucja ani z niej korzystanie  na poziomie klient – prostytutka, prostytutka - klient w Polsce nie są karane. Karane jest tylko sutenerstwo, czyli najkrócej „ korzystanie z wpływów z tytułu prostytucji, inaczej pozyskiwanie korzyści majątkowych z tytułu uprawiania prostytucji, nierządu  przez osoby inne „ lub „namawianie do uprawiania nierządu innych osób”.

Przez głosowania nad przywilejami dla związków partnerskich oraz nad odwołaniem paradoksalnie – Ministra Zdrowia , temat nowej SEXAFERY umarł w tak zwanych butach.

Szkoda, ponieważ moglibyśmy się nieźle uśmiać z tego, któremu to celebrycie lub  mężowi stanu nie wystarcza ognisko rodzinne lub oficjalna i osobista  narzeczona.  

Mogłoby być zacnie. Ale nie jest i nie będzie.Łatwiej bowiem napisać , że z usług polskiej agencji prostytutek znanej już w świecie, która jest własnością córki i żony znanego wyłącznie w Polsce rockmena korzystał bogaty szejk z Dubaju niż rodzimy polsko poseł lub polityk czy polski biznesmen – znani z pierwszych stron gazet.

Choć  konkretne wskazania ujawniło kilka tabloidowych tytułów. Te zaś musiała udostępnić Prokuratura. Wyssane z palca to raczej nie jest.

Z usług prostytutek korzysta – według różnych badań ( nie chce mi się cytować źródeł ) – około 60 % męskiej populacji każdego kraju.

Tymczasem ze źródeł naszych mediów wynika, że mamy w Polsce prawdziwy celibat a przez to medialną wstrzemięźliwość w tym temacie. Istną wstrzemięźliwość.  Żadna z „zacnych” TV nie podjęła  tematu nowej SEXAFERY. Ani TVP. Ani TVN. Ani POLSAT.  Ciekawe jest dlaczego i jaki jest tej niebywałej „wstrzemięźliwości „ telewizyjnej powód ?....

Czekam, że duży Tomek z TVP zrobi o tej sexaferze reportaż. Może nawet wspólnie z samozwańczym reżyserem L., od tygodnia naczelnym dużego ogólnopolskiego tygodnika. Podobno świetnie idzie im przecież współpraca. Może też ogarną się media telewizyjnej komercji, które dziwnym trafem i równie zgodnie zamiotły pod dywan  TEMAT korzystania z usług prostytutek osób z pierwszych stron gazet najważniejszych w Polsce tytułów.Opublikowano: 27.01.2013 11:00.
Autor: over
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Ostatnie komentarze

  • @awitold Sądzi Pan,że w Polsce prostytucję uprawiają panie z rzeczonych w książce zawodów...
  • BRAWO To oczywiste, że nikt nie powinien pracować z kryminalistą ! L. to były "żołnierz"...
  • @j.walker średniowiecze to matafora panie whisky. Mniej chłopie pij to i umysł ci rozjaśni.

Tematy w dziale