0 obserwujących
10 notek
44k odsłony
  15865   0

Latkowski to gangster z wyrokiem. Odsiedział półtora roku !

Andrzej Stankiewicz odchodzi z WPROST

Odchodzi bo Latkowski to były gangster !

Tej decyzji wcale się nie dziwię. Dziwi mnie natomiast kontra świeżo nominowanego redaktora naczelnego WPROST o tym, że Stankiewicz wypowiedział pracę miesiąc temu. Sylwester Latkowski to były kryminalista i nie udawajcie dziennikarze, że tak nie jest.

http://natemat.pl/47981,uczyl-w-szkole-robil-interesy-siedzial-w-wiezieniu-doradzal-kaczynskim-to-sylwester-latkowski-nowy-naczelny-wprost

Jak to się stało? Tak 10 lat temu opisywał całą sytuację, o ironio, tygodnik "Wprost": "Ścigano Latkowskiego listem gończym za wymuszenie rozbójnicze (12 tys. marek od dwóch mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego). Uciekł za granicę, podróżował po Europie. Żona wystąpiła o rozwód i odebranie mu praw rodzicielskich. Wrócił do kraju. Nadal się ukrywał, zaczął pisać powieści. (…) W sierpniu 1998 r. oddał się w ręce prokuratury. Został skazany na cztery i pół roku więzienia (odsiedział 17 miesięcy)".

 

Żaden przytomny dziennikarz z Latkowskim, który miał wyrok sądowy za wymuszenie rozbójnicze ( to jest gangsterka)  i siedział w więzieniu 17 miesięcy czyli „garował” ROK i PIĘĆ MIESIĘCY w pierdlu współpracować chciał nie będzie.

Wcale się decyzji Stankiewicza nie dziwię. Nie znam żadnego przyzwoitego dziennikarza, który chciałby pracować dla kryminalisty. Dziwi mnie decyzja właściciela WPROST, że na stanowisku redaktora naczelnego zatrudnił :

A/ byłego kryminalistę

B/ osobę ledwie z maturką

Jednak nie dziwię się, że z byłym przestępcą nikt ! porządny nie chce pracować !

 

Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale