2 obserwujących
15 notek
3548 odsłon
  397   0

Wiesława&Sowiniec

W pierwszym momencie myślałam, że Pani insynuacja wskazuje, że mam do czynienia z byłą funkcjonariuszką UB i cieszę się, że moja myśl nie znalazła potwierdzenia. Sprawy, o których Pani pisze, są sprawami ważnymi i doceniając Pani dorobek, pokornie zniosłam Pani komentarz. Mogę nawet rzec, że Pani komentarz lata mi koło ...

Panu Bukowskiemu doradzam dobieranie odpowiednich słów oceniających komentatora. Wiem, że jest to pański jednoosobowy kabaret, lecz ja nie jestem panią Magnuszewską. Pański chamski komentarzyk zasługuje na rozpatrzenie przez sąd. Tylko dodatek ,,wyjątkowy" uratował pana przed kłopotami, których chyba Pan sobie nie życzy. Wątpliwe jest czy jakiś Ziobro, Jaki lub nie daj Boże Radio Maryja, rękę pomocną by do chama wyciągnęło.

Prośba do administratora.

Z konta mojego ukochanego nadaję, więc proszę blokowań konta nie dokonywać. Trochę zaczepna jestem, trochę wyrozumiała, ale niestety nie feministka. Czytam was i popisać też lubię, ale jak się stary dowie, to przyjdzie mi chyba tylko w sreberka zawijać.


Lubię to! Skomentuj9 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale