Fantastyczny czas dla kibiców tenisa! Mamy Polaka w półfinale Wimledonu!!!
Na razie nie wiadomo kto nim będzie, bowiem okaże się to dopiero po zakończeniu meczu ćwierćfinałowego, w którym zmierzą się Jerzy Janowicz z Łukaszem Kubotem!
Obaj wygrali swoje dzisiejsze mecze w stosunku 3 do 2! Początek mieli słaby, obaj przegrali swoje pierwsze sety, potem było już całkiem dobrze. Wydaje się że od stanu 1- 1 obaj mieli już kontrolę nad swoimi meczami. Brawo, brawo, brawo!
Jeden z najlepszych, a na pewno jeden z najbardziej rozpoznawalnych tenisistów świata John McEnroe, napisał na twitterze o Janowiczu tak:
"Mamy nowego chłopaka w mieście. Ten chłopak nie bierze jeńców!"
Dobre co?
I szacunek dla Łukasza Kubota za ciężką pracę, która na starość owocuje świetnymi wynikami!!!
Brawo! Brawo! Brawo!




Komentarze
Pokaż komentarze (4)