pazdziernikowa pazdziernikowa
420
BLOG

Brawo JERZY!!! Brawo ŁUKASZ!!!

pazdziernikowa pazdziernikowa Rozmaitości Obserwuj notkę 4

Fantastyczny czas dla kibiców tenisa! Mamy Polaka w półfinale Wimledonu!!!

Na razie nie wiadomo kto nim będzie, bowiem okaże się to dopiero po zakończeniu meczu ćwierćfinałowego, w którym zmierzą się Jerzy Janowicz z Łukaszem Kubotem!

Obaj wygrali swoje dzisiejsze mecze w stosunku 3 do 2! Początek mieli słaby, obaj przegrali swoje pierwsze sety, potem było już całkiem dobrze. Wydaje się że od stanu 1- 1 obaj mieli już kontrolę nad swoimi meczami. Brawo, brawo, brawo!

Jeden z najlepszych, a na pewno jeden z najbardziej rozpoznawalnych tenisistów świata John McEnroe, napisał na twitterze o Janowiczu tak:

"Mamy nowego chłopaka w mieście. Ten chłopak nie bierze jeńców!"

Dobre co?

I szacunek dla Łukasza Kubota za ciężką pracę, która na starość owocuje świetnymi wynikami!!!


 

Brawo! Brawo! Brawo!

 

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (4)

Inne tematy w dziale Rozmaitości