Uważam że takie wydarzenia jak rocznica Powstania Warszawskiego trzeba czcić w ciszy, w spokoju, w głębokiej zadumie.
Dziś łamię swoje zasady z jednego powodu. Z powodu motłochu próbującego zawłaszczyć pamięć o Bohaterach Powstania Warszawskiego.
Chwała tym co walczyli. Chwała tym co zginęli. Chwała tym co przeżyli.


.jpg)
Na pohybel tym co łżą i próbują na Powstaniu Warszawskim ugrać swoje stanowiska, swoje ambicje za pomocą kłamstw i oszczerstw!
Na pohybel wam którzy podczepiliście się do Bohaterów!
Od dziś każdy motłoch na moim blogu będzie kasowany natychmiast!
To będzie moje własne uczczenie pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego!


Komentarze
Pokaż komentarze (26)