pazdziernikowa pazdziernikowa
935
BLOG

Chwała Bohaterom PW!!! Na pohybel wykorzystującym PW!!!

pazdziernikowa pazdziernikowa Polityka Obserwuj notkę 26

 

Uważam że takie wydarzenia jak rocznica Powstania Warszawskiego trzeba czcić w ciszy, w spokoju, w głębokiej zadumie.

Dziś łamię swoje zasady z jednego powodu. Z powodu motłochu próbującego zawłaszczyć pamięć o Bohaterach Powstania Warszawskiego.

Chwała tym co walczyli. Chwała tym co zginęli. Chwała tym co przeżyli.

 

 

Na pohybel tym co łżą i próbują na Powstaniu Warszawskim ugrać swoje stanowiska, swoje ambicje za pomocą kłamstw i oszczerstw!

Na pohybel wam którzy podczepiliście się do Bohaterów!

 

Od dziś każdy motłoch na moim blogu będzie kasowany natychmiast!

To będzie moje własne uczczenie pamięci Bohaterów Powstania Warszawskiego!

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (26)

Inne tematy w dziale Polityka