1.Kandydat PIS na senatora wysyła do urzędników marszałka maile, w których namawia do zapoznania się z jego programem wyborczym. Tego robić nie wolno. Prowadzenie kampanii wyborczej w urzędach jest zabronione. Jeśli wpłynie zawiadomienie na działalność kandydata sprawą zajmie się policja bądź prokuratura. Zdzisław Pupa może dostać nauczkę.
2.Notka numer 1 na Stronie Głównej Salonu24. Autorka 1Maud nie może się nadziwić że w PO walczą. Nie wiem co w tym dziwnego, wszędzie walczą o władzę. W partiach również.
3.Ups... ale dowaliłam w „dwójce” sorka, nie wszędzie! Jest taki kraj i taka partia. Jest tam... nie, nie, nie jeden sekretarz:))... Prezes nie sekretarz, prezes jest jeden! I więcej nie będzie. No!
4.Od juroposła Wojciechowskiego się dziś dowiedziałam, że kuzyn plastyk Kaczyńskiego w czasie IVRP tyrał w telewizjach, wodociągach i Orlenach nie z powodu bycia kuzynem Kaczyńskiego, ale z... chyba? powodu własnych talentów. No, bez kitu! A i jeszcze że TVP IVRP to niezależna firma... Ufffff starczy...
5. „Pisiory” na Salonie próbują obrazić dziś Tuska w każdy możliwy sposób... „Pisiory” obrazić:)), czyli „gorące lody”...
http://www.wprost.pl/ar/412561/Pupa-zlamal-przepisy-Kandydat-PiS-rozsylal-e-maile-do-urzednikow/
http://1maud.salon24.pl/526596,kolejny-gambit-tuska-i-warkot-buldogow
http://januszwojciechowski.salon24.pl/526591,oblawa-oblawa-na-ostatniego-pisiora-oblawa


Komentarze
Pokaż komentarze (19)