Drodzy Państwo...
Sprawa jest poważna więc wkleję dwa cytaty żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy. Cytowane komentarze są w notce SYZYFOPTYMISTY poświęconej w całości mojemu dzisiejszemu wpisowi o lewym zwolnieniu Adama Hofmana.
Mój wpis tutaj http://pazdziernikowa.salon24.pl/603952,polska-jak-kaczynski-niedomyta-cwana-gardzaca-oblesna
Wpis SYZYFOPTYMISTY tutaj http://syzyfoptymista.salon24.pl/603963,klasa-pazdziernikowej-ale-dlaczego-tolerowana
___________________________________________________
cytujac kogos takiego autorka sama wystawia swiadectwo sobie ...
pokazuje z jakim mysleniem sie utozsamia, jakie wypowiedzi trafiaja do jej przekonan. Chyba, ze uwaza ze nie jest czescia Polski, ze nie jest Polka. .
mozna kogos nie popierac, nie darzyc sympatia ale zeby taka zwierzeca nienawisc do wlasnego kraju, rodakow?. Toz to myslenie Tutsi i Hutu w trakcie ich konfliktu.
I ten dramat niczego nie nauczyl, za malo krwi?:
Kiedy to sie skonczy?, czy cos do tych ludzi w koncu dotrze?
DETOXIC12:54
@DETOXIC
Rozumiem, że masz na myśli Październikową cytującą Pałasińkiego?
SYZYFOPTYMISTA12:57
_________________________________________________________________________________
Pod cytatem słów Jacka Pałasińskiego w mojej notce jest link!
Zgaduj, zgadula co się otworzy jak się w niego kliknie?
Jak się komuś nie chce sprawdzać, to powiem.
Otworzy się strona koncernu medialnego Prawa i Sprawiedliwości, działającego pod czujnym okiem szefa Rady Nadzorczej, europosła PIS Ryszarda Czarneckiego
Mam pytanie w związku z komentarzami DETOXIC i SYZYFOPTYMISTA! Czy koncern medialny PIS i Ryszard Czarnecki mają coś wspólnego ze śmiercią Marka Rosiaka? Bo przyznam się szczerze, że nie rozumiem waszych insynuacji...



Komentarze
Pokaż komentarze (16)