74 obserwujących
439 notek
729k odsłon
296 odsłon

Apel Brauna do rządu

Wykop Skomentuj27


Przestańcie wreszcie szkodzić, to nie będziecie musieli rozwiązywać problemów, które sami wywołujecie. Podnieśliście do rangi głównej zasady ustrojowej nadużycie uprawnień. Stworzyliście mgławicę bezprawia dopuszczając do tego, żeby życie Polaków zostało podporządkowane działaniom nie aktów prawnych, ale żeby nasze życie, ze szczególnym uwzględnieniem życia gospodarczego, było zdane na łaskę i niełaskę władzy, poprzez rozporządzenia ministerialne i następnie zmieniające się w kalejdoskopowym tempie wytyczne do kolejnych rozporządzeń.


Teraz przychodzicie ponownie z rozwiązaniami rzekomo pomocowymi. Jeszcze raz powtórzę – nie szkodźcie. Przestańcie podtrzymywać pandemiopsychozę. Przestańcie podniecać koronapanikę. Skierujcie służby i administrację – po rzecz jasna należytym odchudzeniu – do jej właściwych zadań. (...) przestańcie kierować funkcjonariuszy policji do zadań, które służbę hańbią i ośmieszają.


Nie czyńcie tego dłużej. Nie budujcie polityki państwa na podstawie dezinformacji, która w zagranicznej telewizji jedzie na pasku. Prowadźcie suwerenną politykę, otwórzcie gospodarkę, przestańcie terroryzować klientów i handlowców tymi właśnie rozporządzeniami i wytycznymi. Przestańcie organizować "łapanki" na normalnych ludzi i generować w narodzie donosicielstwo, które już przeszło do historii.
Wykop Skomentuj27
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale