polfic
Logik
31 obserwujących
1092 notki
404k odsłony
664 odsłony

Dlaczego nie PIS.

Wykop Skomentuj92

Witam,

Wiem, wiem ... oczekujecie czegoś o doradcy Tuska :)

Pewnie pamiętacie mnie jako zagorzałego pisowca. Niestety, PiS stał się partią, której nie da się popierać i zaraz wyłuszczę dlaczego. Nie będę tu szukał jakichś spiskowych teorii tylko przedstawię zwykłą analizę logiczną, a w tej jak dobrze wiecie jestem mistrzem :)

Polecę na przykładzie ostatniej afery w MS. Wszyscy zajmują się jak zwykle nie tym co trzeba. Jedni doszukują się spisku, drudzy zajmują się jaki będzie miało wpływ na wybory. A najważniejszą sprawą w tym wszystkim jest kompletna ignorancja i dziecinada tych, pożal się Boże,  organizatorów tej akcji. I nie mówcie, że nie widzicie tego. Zadajcie sobie pytanie: a skąd się ci ludzie tam wzięli?

A teraz przypomnijcie sobie: Marcinkiewicza, Kluzikową, Kamińskiego (Michała), Sikorskiego, nawet Wałęsę i wielu innych. Sami się teraz z nich śmiejecie, robicie ubaw. A przecież ci ludzie byli prominentnymi działaczami PiS. Powiecie "Zdradzili". Ale ja nie o tym. Wiem, że są służby, są haki, można ludzi przekabacić na różne sposoby. Mówię o ich poziomie hmmm... umysłowym i intelektualnym. Sami widzicie jak jest. Czym się oni różnią intelektualnie od owych śmiesznych wysyłaczy pocztówek poprzez konto na tt. Słyszycie co mówię: poprzez konto na tt. Otóż niczym się nie różnią.

Można zadać sobie pytanie: A skąd się to bierze?

Możliwości jest kilka:

- Kaczyński jest taki sam jak oni,

- Znajduje i wstawia ich celowo,

- Myli się.

Tak naprawdę żadna z tych możliwości nie daje szans na poprawę. A teraz o obiecanym doradcy Tuska. To, że ja widzę, że to kompletny ignorant, nie oznacza, że musicie Wy to zauważać. Ale zastanówcie się, na jakiej podstawie uważacie, że teraz to już na pewno Kaczyński się nie pomylił, teraz to już na pewno będzie dobrze. Moim zdaniem, nie ma żadnej takiej podstawy, chyba, że się mylę; choć jak wiadomo, nie mylę się nigdy. :)

No dobra: przekonajcie mnie, że taka podstawa jest i ją podajcie. :)

Pozdrawiam :)

Wykop Skomentuj92
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale