6 obserwujących
153 notki
298k odsłon
1518 odsłon

Koronawirus- wielkie oszustwo

Nie daj zarobić i debrać sobie Wolnści temu łotrowi
Nie daj zarobić i debrać sobie Wolnści temu łotrowi
Wykop Skomentuj1

Kolejne dni i kolejne informacje potwierdziły to, o czym pisałem w poprzednich postach- chiński wirus to jedno, wielkie, medialne oszustwo, które ma na celu zaprowadzenie przez rządy, a przede wszystkim globalistów, totalitarnych praktyk, pełnej kontroli i inwigilacji obywateli, którzy w oczach globalistycznych elit mają być niewolnikami. Miliony ludzi jest zarażony wirusem, dziesiatki tysięcy umierają- to fakt, aczkowlwiek wiele wskazuje na to, że liczby ofiar są sztucznie zawyżane. Faktem jest także zbliżający się kryzys gospodarczy i ofiary, które będą skutkiem medialnej hucpy, jaka ma miejsce teraz. Poświęcenie i heroizm lekarzy oraz personelu medycznego nie ulegają wątpliwości Jednakże cała reszta tego co widzimy, to mówiąc krótko ściema i przekręt na wielką skalę. 


Dekadę temu świat trawiła pandemia A1HN1, kiedy to zginęło 284-600 tysięcy ludzi, ale wówczas nikt nie postulował nawet pełnej izolacji wszystkich ludzi, zamykania granic i lotnisk, zawieszania gospodarki, ograniczania wolności i przemieszczania się itp. totalitarnych praktyk, z którymi mamy do czynienia dzisiaj. Ciekawe dlaczego nikt o tym w mediach nie wspomina?
 


 https://nczas.com/2020/04/19/10-lat-temu-tez-byla-pandemia-nikt-nic-nie-zamykal-i-dzis-nikt-o-niej-nie-pamieta/


Nie chcę się bawić w teorie spiskowe, ale gdy ostatnio przeczytałem kilka artykułów i połączyłem fakty, zrozumiałem z czym mamy do czynienia.


Jednym z największych orędowników szczepionek przeciwko wirusowi jest Bill Gates, bogaty filantrop, który już poprzednio ostrzegał przed wirusem. Szkoda tylko, że ten zacny filantrop jest także wielkim zwolennkiem depopulacji Ziemi, czyli mówiąc wprost eliminacji sporej części ludzkości. W tym celu wspiera min. masową aborcję. Depopulacja- skąd my to znamy? Czy Niemcy dokonując Holokaustu i ludobójstwa „podludzi” w czasie II wojny światowej, albo komuniści mordując miliony „wrogów klasowych” nie myśleli podobnie? Podobny cel ma B. Gates i reszta globalistycznej mafii. Zmieniły się tylko metody.


https://nczas.com/2020/04/20/bill-filantrop-gates-wspiera-depopulacje-przeznaczyl-na-to-miliony-dolarow/


Jak więc skutecznie „zdepopulować” glob? Raz przez aborcję, a dwa przez szczepionki, które powodują u kobiet bezpłodność. Te szczepionki są już testowane w praktyce na ludziach. Czy szczepionki przeciwko Covid-2019 także będą miały takie działanie?


https://nczas.com/2020/04/20/szokujacy-plan-who-przymusowa-sterylizacja-pod-pretekstem-szczepien/


Rzowiązania, jakie zaordynowali rządzący w większości krajów (poza np. Białrusią czy o dziwo Szwecją) są de facto nieskuteczne i generują jeszcze więcej problemów na przyszłość (gospodarka, niezadowolenie społeczne, mniejsze wpływy do budżetu itd.). Dlatego zaczyna się odchodzić o tych absurdalnych obostrzeń, za rzadko słucha się jednak głosów rozsądku takich jak ten:https://nczas.com/2020/04/21/ordynator-oddzialu-zakaznego-koronawirus-to-nie-pandemia-ograniczenia-bez-sensu-wiec-ludzie-sie-buntuja/


Rozsądne rozwiązanie, o którym pisałem kilka dni temu, czyli izolacja i pomoc tylko dla osób starszych i cierpiących na inne choroby (a więc najbardziej narażonych na wirusa) przy jednoczesnym pozwoleniu pozostłaym ludziom na normalne życie i normalną pracę, ma jak najbardziej pokrycie w rzeczywistości.


https://nczas.com/2020/04/20/jak-zwalczyc-epidemie-nowa-propozycja-walki-z-wirusem-i-uratowania-polski-przed-gospodarcza-zapascia/


Od poczatku trzeba było tak dziłać, a nie zamykać firmy i sklepy, zakazywać wszystkiego, tygodniami izolować wszystkich ludzi, niszczyć gospodarkę, a w bezsensownie mediach terroryzować i zastraszać społeczeństwo.


Obawiam się jednak, że o to właśnie chodziło macherom globalizacji, tej swołoczy z korporacji, wielkich banków, organizacji międzynarodowych (min. WHO) i spółce, które mając wspólnotę interesów dogadały się z komunistycznymi Chinami (lewacy z komuchami zawsze się dogadają), aby wywołać globalny kryzys i zrealizować swoje plany. Globaliści mogliby dokonać depopulacji i narzucić zastraszonym społeczeństwom totalną kontrolę i inwigilację, co ułatwiłoby realizację kolejnych celów (np. inzynierii społecznej). Poza tym byłaby to świetna okazja, aby zarobić- spekulanci wzbogacają się w czasie kryzysu, a tacy jak Bill Gates zarobią miliardy na sprzedaży niepotrzebnych szczepionek.


https://wpolityce.pl/swiat/496818-aplikacje-sledzace-moga-byc-grozniejsze-nizli-sadzimy


Z kolei Chiny wywołując globalny kryzys miałyby okazję narzucić światu do końca swój dyktat gospodarczy, osłabić inne gospodarki i zastopować działania USA, które pod rządami prezydenta Trumpa zaczęły sprawiać Pekinowi ogromne problemy. Tu się akurat Chinokomuchy przeliczyły, bo teraz wielu ludzi jest przeciwko nim i domaga się uniezależnienia własnych gospodarek od ChRL oraz ukarania Chin za wypuszczenie wirusa i ich wierutne kłamstwa. 


https://nczas.com/2020/04/20/bezprecedensowy-atak-na-chiny-niemiecka-gazeta-oskarza-przywodce-komunistycznego-rezimu-o-klamstwa-i-zarazenie-swiata/


Obie strony- globalistyczne elity i czerwone Chiny miały take wspólny cel- pokonać znienawidzonego przez nich prezydenta D. Trumpa, ktory ośmielił się rzucić im wyzwanie i zaczął bardzo poważnie zagrażać ich totalitarnym planom. To właśnie dlatego amerykański prezydent jest tak brutalnie, obelżywie atakowany w mediach i na salonach władzy każdego dnia. Właśnie dlatego tak na niego plują, tak go oczerniają i kłamią na jego temat bez ustanku. Nie jest przypadkiem, że już od miesięcy lewicowi komentatorzy w lewackich mediach w USA życzyli własnemu krajowi recesji, wielkiego kryzysu gospodarczego, który zniweczyłby szanse D. Trumpa na drugą kadencję. I to mamy kryzys, cóż za zbieg okoliczności.


Tylko, że wbrew ich lewackim nadziejom, ten Amerykanie jeszcze bardziej popierają swojego prawicowego prezydenta, w którym widzą jedynego przywódcę zdolnego wyciągnąć ich z bagna kryzysu, który w dodatku nie powstał z jego winy. Ostatnie protesty wkurzonych Amerykanów domagających się otwarcia gospodarki napwają nadzieją, że plany globalistów zostaną jednak zniweczone. Kiedy zaczną siebuntować ludzie w innych krajach?
 


polish_allied

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości