Chodzi oczywiście o tak zwane śledztwo w sprawie zestrzelenia samolotu malezyjskiego MH17, które nabiera podobnego kształtu do tzw śledztwa smoleńskiego.
Pierwszą oznaką, że sprawy idą w złym kierunku jest umowa zawarta w Kijowie tylko przez cztery strony Ukrainę, Holandię, Belgię i Australię z pominięciem kraju właściciela samolotu. Umowa podpisana 8 sierpnia w Kijowie przewiduje, że do zakończenia śledztwa nie będą ujawniane żadne wyniki prac śledczych. Po zakończeniu także nie będą ujawniane, gdy w świetle umowy jedna ze stron nie wyrazi na to zgody.
Dlaczego nie ma w tym porozumieniu udziału Malezji? Otóż Trybunał Wojenny w Malezji skazał zbrodniarza wojennego o nazwisku Gieorg Dablju Bush i innych zbawców świata, którzy dopuścili się licznych zbrodni w związku z agresją na Irak. Jakie mamy efekty najazdu zastępców Mesjasza na Irak, każdy widzi jak są teraz mordowani innowiercy przez wypasionych za amerykańskie pieniądze po uszy dżihadystów, którzy mieli zrobić ,,porządki'' tylko w Syrii.
Prasa malezyjska donosi, że Malezja myśli o postawieniu przed sądem osoby odpowiedzialne za strącenie samolotu MH17, kim by one nie były. Stąd Malezja planuje przyjąć Rzymski Statut Międzynarodowego Trybunału Karnego i na jego podstawie ścigać osoby, które dokonały zestrzelenia samolotu MH17, gdyż trybunał malezyjski nie ma możliwości ścigania zbrodniarzy na terenie Europy.
Ponadto w Malezji mówi się o tym, aby Ukraina dostarczyła dokumentację z wież kontroli lotów, które prowadziły korespondencję z MH17 a także mają pełne zobrazowanie z radarów. Do dnia dzisiejszego nikt takiej dokumentacji nie widział, poza ukraińską SBU, która zaaresztowała natychmiast po zdarzeniu wszelkie materiały.
Na podstawie powyższych zdarzeń twierdzę, że nie dowiemy się jaki to był model rakiety, która zestrzeliła malezyjskiego pasażera. Starzy mordercy mówią po podobnych zdarzeniach, że zmarłym życia nie przywrócisz, a bestie muszą zabijać dalej.
http://isap.sejm.gov.pl/Download;jsessionid=639B9ED9AA772CA25DB8BCF65418BE4E?id=WDU20030780708&type=2
http://poljaczki.salon24.pl/597769,polityka-zagraniczna-w-polsce-oczami-etpc
PS. Proszę wysłuchać Holendra w sprawie MH17, szczególnie o politycznym podejściu ich premiera.
www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/transmisje_arch.xsp
Inne tematy w dziale Polityka