Blog
Wszystko o ludziach i świecie.
Joanna Krzysztofik
Joanna Krzysztofik kolib., antyfeministka, za JKM
2 obserwujących 201 notek 160565 odsłon
Joanna Krzysztofik, 20 kwietnia 2017 r.

Awanturnik w warszawskim metrze


image

Portal Warszawa w Pigułce otrzymał informacje o przykrym incydentu, do którego doszło w metrze na stacji Marymont. Do wagonu wsiadł starszy mężczyzna, najprawdopodobniej pijany oraz osoba niepełnosprawna z opiekunem, którzy następnie zajęli dwa ostatnie wolne miejsca siedzące.

Słowa mężczyzny sugerują, że też chciał tam usiąść. Zaczął wyzywać obu mężczyzn,, oraz ludzi siedzących obok nich - wszyscy wokół byli zszokowani. Prawie doszło do rękoczynów, ale jeden z pasażerów pomiarkował i pomógł wyprowadzić osobę niepełnosprawną z wagonu. Natomiast awanturnik nie przestawał i wypytywał pozostałych czy oni także nie chcą wysiąść.

Źródło informacji o wydarzeniu i zdjęcia: Metro: Mężczyzna chciał pobić niepełnosprawnego, bo... zajął mu miejsce, pasażerowie byli w szoku (Warszawa w pigułce 19.04.2017).

Co prawda awanturnikowi też mogło coś dolegać - są schorzenia niewidoczne i dlatego potrzebował usiąść, ale wtedy trzeba przynajmniej kulturalnie poprosić o ustąpienie miejsca! Natomiast nic nie usprawiedliwia takiego zachowania jakie on zaprezentował - i to w miejscu publicznym! A z pasażera który pomógł niepełnosprawnemu mężczyźnie powinno się brać przykład! Co prawda lepiej by było, gdyby wyprowadzono awanturnika, ale - póki co - lepiej że niepełnosprawny Pan został wyprowadzony dla swojego bezpieczeństwa, bo tamtemu awanturnikowi mogło coś strzelić do głowy!
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

INTRO Studiuję filologię angielską (studia II stopnia). ZAINTERESOWANIA W zależności od nastroju poczytam sobie coś o kuchni, historii, zwierzętach, kosmetyce, jubilerstwie, itp. Nie mam stałych zainteresowań. ULUBIONE KSIĄŻKI I FILMY Lubię fabularne książki i filmy historyczne oraz komedie. ULUBIONA MUZYKA Zwracam uwagę bardziej na kokretną piosenkę niż na wykonawcę czy gatunek muzyczny. POGLĄDY POLITYCZNO-GOSPODARCZO-SPOŁECZNE Mam poglądy prawicowe - konserwatywno-liberalne. W sferze obyczajowej jestem konserwatystką, a gospodarczej wolnorynkowcem. Jestem sympatyczką partii Wolność (poprzednia nazwa to KORWiN). Zapraszam serdecznie do lektury mojego bloga :).

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Może przegramy, a może nie. Trzeba mieć nadzieję. Może jestem niepoprawną optymistką, ale...
  • Sporo domów dla samotnych matek, przynajmniej w Irlandii, prowadziły zakonnice. Proszę...
  • Nie uważam słów p. JKM za bezsensowne nieprzemyślane radykalizmy. Nie uważałam tak jeszcze...

Tematy w dziale