Aktywne Miejsce Pracy Biurowej
Czy jesteśmy skazani na krzesło? Czy bóle kręgosłupa są nieodłącznym atrybutem pracy biurowej? W jaki sposób uniknąć dolegliwości związanych z biurowym charakterem pracy? Aktywne Miejsce Pracy Biurowej – to rozwiązanie wielu problemów. Pracuj - spacerując
4 obserwujących
39 notek
18k odsłon
150 odsłon

Historia Koronawirusa, a napaść Niemiec na Polskę. Z perspektywy Prof. Stefan`a Homburg'a

Wykop Skomentuj4

Czy historia przedstawiona przez Profesora Homburga wydaje się Państwu znajoma? Posłuchajcie. Poniżej moje wolne tłumaczenie, nie jestem germanistą w związku z tym jeżeli ktoś znajdzie tu błędy bardzo proszę  o uwagi, chętnie wysłucham.

przemówienie profesora Homburg`a ze spotkania w Stuttgarcie w dniu 9 maja 2020. Spotkanie było legalne, zgłoszone i dostało pozwolenia na obecność 10 000 ludzi. Organizatorzy zgłosili zapotrzebowanie na 50 000. Sami możecie zobaczyć ile przyszło osób.

Główne tezy, uwagi  profesora Humberg`a dotyczące problemu kryzysu koronawirus 2020:

1.Nie jestem medykiem i nie mówię tu o medycznych problemach, ale o skandalu medialnym i naukowym, w który bym nigdy nie uwierzył, gdyby się nie zdarzył. Co zdarzyło się w ostatnich dwóch miesiącach?

2. Jeszcze do początku marca 2020 wszystkich, którzy mówili że koronawirus jest bardzo niebezpieczny określano w mediach jako prawicowych fanów teorii spiskowych. Po 10 marca odwrotnie, nagle wszyscy , którzy uważali wirusa, za nie tak groźnego stali się prawicowymi fanatykami teorii spiskowych.

3. W związku z tym w połowie marca, spróbowałem się zorientować jak niebezpieczny jest to wirus. Nie jestem medykiem, ale zdałem maturę i potrafię czytać literaturę naukową. Postanowiłem sprawdzić kto jest najbardziej znanym i szanowanym naukowcem w tej dziedzinie, dziedzinie wirusologii i epidemiologii na świecie. Jest nim Prof. John Ioannidis z Uniwersytetu Stanford w USA. On powiedział już 17 marca, że Lockdown nie jest uzasadniony naukowo i zakończy się fiaskiem. To samo mówił w Niemczech jeszcze 10 marca w publicznej telewizji Prof. Wodarg. Dwa dni później , jak zmieniła się polityka rządu, we wszystkich gazetach ukazały się artykuły o tym jakoby Prof. Wodarg jest szarlatanem. Prof. Wodarg został społecznie, publicznie "zamordowany", pomimo tego , że to on miał rację od samego początku, mówiąc, że wirus nie jest tak niebezpieczny jak to się przedstawia.  

4. Kolejną osobą, która chcę wymienić jest Prof. Sucharit Bhakdi (najbardziej ceniony niemiecki wirusolog i epidemiolog) , który stwierdził, że straszenie ludzi koronawirsem jest totalnym bezsensem. Podobnie twierdzi ponad 120 autorytetów medycyny i nauki.

5. Zamiast tego Kanclerz Niemiec całą tę wiedzę zignorowała i zatrudniła dwóch naukowców, którzy już w 2009 roku przy okazji świńskiej grypy się mylili. Prof. Drosten und Prof.Kekule. Już w 2009 Prof. Kekule proponował zamknąć wszystkie szkoły. Świńska grypa okazała się niewypałem, ale z ogromnymi finansowymi konsekwencjami. Już wtedy wszystkie kraje związkowe, w związku z ogromną medialną presją, za setki milionów euro zakupiły wątpliwe szczepionki. Obywatele nie mieli jednak do tych szczepionek zaufania, nie skorzystano z nich co oznacza, że pieniądze na nie wydane zostały wyrzucone.

Podsumowując

  • w polowie marca rząd zmienia nagle swoje zdanie o koronie
  • zostają zabronione duże zgromadzenia 9.3
  • zostają zamkniete szkoly 16.3
  • pełny lockdown od 23.3

następnie przesuwano zniesienie Lockdown w stosunku do podwojenia czasu trwania epidemii 10 dni, 14 dni... a teraz doszliśmy do etapu że lockdown się zakończy dopiero, wtedy aż osiągniemy moment,  w którym 1 osoba zainfekowana będzie średnio infekowała tylko 1 nową osobę. 

określa się to współczynnikiem R=1 

do tego momentu myślałem, że to tylko zła polityka jest, ale 15. kwietnia zmieniłem zupełnie swoje zdanie.

15 kwietnia oglądaliśmy wszyscy spotkanie Pani Kanzlerz i jej ministra zdrowia(chyba) na którym pokazywano wykresy na których ten współczynnik R=1 był już osiągnięty jeszcze przed wprowadzeniem Lockdown. I w tym momecie wiedziałem, że został popełniony błąd. Należy Lockdown odwołać. (Prof. Homburg mówi tutaj bardziej dosadnie - każdy kto widział tę konferencję i nie jest szalony powinien zauważyć, że lockdown musi być natychmiast zakończony)

JEDNAK TEGO NIE ZROBIONO!

I od tego czasu myślę inaczej o tej sprawie. Nie chodzi o to aby chronić Państwa zdrowie. To wszystko jest szerzenie paniki, a lockdown stał się celem samym w sobie. Jeżeli rząd chciałby zachować się rozsądnie powinien wycofać się 15 kwietnia z blokady Państwa, a nie wprowadzać nowe ograniczenia jak np. noszenie masek, które w obecnych warunkach jest totalnie bezsensowne. Początek marca mieliśmy szczyt epidemii, infekcji. I w tym czasie Robert Koch Instytut TWIERDZIŁ ŻE ZE WZGLĘDÓW ZDROWOTNYCH NIE ZALECA SIĘ NOSZENIA MASEK!... A TERAZ KIEDY FALA INFEKCJI JEST CORAZ MNIEJSZA, Z DNIA NA DZIEŃ JEST CORAZ MNIEJ INFEKCJI TO WSZYSCY POWINNI NOSIĆ MASKI!

Chciałbym abyśmy odróżnili naukowo  CHOROBĘ I INFEKCJĄ! RÓŻNICA POLEGA NA TYM , ŻE  INFEKCJA NIE MUSI MIEĆ SYMPTOMÓW A CHOROBA JE MA.

Robert Koch Instytut zamienił infekcję koronawirusa SARS-COV-2 na chorobę COVID-19! w związku z tym te wszystkie statystyki to kłamstwo. Nie chodzi o chorobę, ale o INFEKCJĘ!

Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale