Eli Barbur Eli Barbur
77
BLOG

PRZEKROJOWI MILUSIŃSCY

Eli Barbur Eli Barbur Polityka Obserwuj notkę 47

Ikoną antyizraelskiego lewactwa medialnego w Polsce jest od jakiegoś czasu dychawiczny Przekrój.  Doświadczenie uczy, że w chamskiej propagandzie tego typu najlepszym argumentem bywają spektakularne wątki „antypolskie” & „ludobójcze”. Z braku tychże w ostatnich czasach (cierpka posucha) padający  tygodniczek forsuje temat zastępczy: Izrael siedliskiem neohitleryzmu.

Od takich bzdetów roi się w przekrojowych „relacjach” z Izraela - sugerujacych, że w państwie żydowskim „efekt naziolski” zdominował wszystkie dziedziny życia. Nic się po prostu nie dzieje na całym BW poza tym, że paru izraelskich gnojków z najnowszej emigracji z dawnego Sojuza  bawi się  w nazistów i rasistów. Świadczy to naturalnie o tym, iż koniec Izraela jest bliski i nieuchronny.
 
Nie chce mi sie ani cytować, ani komentować tych kretynizmów - każdy może je sobie luzem wyczytać w internecie - patrz tekścik pod tytułem „Heil Hitler z Hajfy”. Zastanawiam się jednak, co byście powiedzieli na przykład, gdyby jakieś pismo izraelskie (lub inne) zamieściło, powiedzmy, mroczną korespondencję  z zamawiającymi  „pięć piw”  skinami pod  tytułem „Hei Hitler z Polski”.
 
Ciekawe, co byście powiedzieli, gdyby np. weekendowy dodatek izraelskiej gazety Haarec (z angielską wersją w necie) puszczał takie bzdety w ramach lewackiej kampanii propagandowej, pokazującej wolną Polskę, jako kraj z definicji nieudany, niemoralny - „pomyłkę historii”. Byłby huk?... Bo  taki jest przecież cel  przekrojowych milusińskich  -   ukazać Izrael,  jako pomysł chybiony.
 
 
 
 
 
Eli Barbur
O mnie Eli Barbur

STARAM SIĘ GADAĆ DO RZECZY. Opublikowałem powieści „ GRUPY NA WOLNYM POWIETRZU ” (Świat Literacki, W-wa 1995 i 1999) i „ STREFA EJLAT ” (Sic!, W-wa 2005); tom opowiadań ” TEN ZA NIM ” (Świat Literacki, W-wa 1996); ” WZGÓRZA KRZYKU” (Świat Literacki, W-wa 1998) - zbiór reportaży i wywiadów zamieszczanych w latach 90. w GW i tygodniku Wprost; „WŁAŚNIE IZRAEL” (Sic!, W-wa 2006) - wywiad-rzeka o Izraelczykach.  “ TSUNAMI ZA FRAJER. Izrael - Polska - Media” (wyd. Sic!, W-wa 2008) - zbiór felietonów blogowych, zamieszczanych w portalach: wirtualnemedia.pl i salon24.pl.; פולין דווקא (Właśnie Polska)- reportażowa opowieść o Polsce z rozmowami o kulturze - Jedijot Sfarim, Tel Awiw 2009; WARSZAWSKI BEDUIN (Aspra-Jr, W-wa 2012)- biografia Romana Kesslera. @ ZDZICHU: WITH A LITTLE HELP OF HUMAN SHIELDS. Spiro Agnew: The bastards changed the rules and didn’t tell me. I LOVE THE SMELL OF NAPALM IN THE MORNING (Apokalipsa teraz). "Trzeba, żeby pokój, w którym się siedzi, miał coś z kawiarenki" (Proust). MacArthur: Old soldiers never die; they just fade away. Colombo: Just give me the facts. "Fuck the Cola, Fuck the Pizza, all we need is Slivovica". Viola Wein: Lokomotywa na Dworcu Gdańskim nie miała nic wspólnego z wierszem Juliana Tuwima. FUCK IT! AND RELAX (John C. Parkin)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (47)

Inne tematy w dziale Polityka