92 obserwujących
484 notki
321k odsłon
54 odsłony

XX Przemyski Festiwal Poezji 23 września zainauguruje Adam Zagajewski

Wykop Skomentuj

image


Informuję z prawdziwą przyjemnością, że otrzymałem zaproszenie na jubileuszowy XX Przemyski Festiwal Poezji "Poeci Galicji Józef Czechowicz i Bolesław Leśmian",  23-25 wrzesień 2020.  

Festiwal organizuje od 1996 roku Przemyskie Centrum Nauki i Kultury ZAMEK. Projekt prowadzi od samego początku dyrektor Renata Nowakowska - tutaj poniżej otwiera 19 festiwal "Poetki Galicji" 23-25 wrzesień 2018:  

image

                                                                               

20 jubileuszową edycję zainauguruje kandydat do Literackiej Nagrody Nobla Adam Zagajewski 

                                                 image

Adam Zagajewski w Sztokholmie 2014. Fotografia: Frankie Fouganthin. Na lic. Wikimedia Commons                                                       [https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Adam_Zagajewski_2014_in_Stockholm.jpg] 

 

Podobnie jak w 2015 nie mogę bezpośrednio wziąć udział w festiwalu, w porozumieniu  z organizatorem zaprezentuję swój program tutaj na blogu. Przedstawię go w następnej notce a jutro 23 września  rozpocznę publikacje festiwalowe.  

            link z pełnymi informacjami na stronie oficjalnej ZAMKU, kliknij > wstęp do festiwalu Renaty Nowakowskiej, afisz z pełnym programem,  clip reklamujący festiwal z galerią uczestników poprzednich edycji festiwalowych,  biogramy uczestników: 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Kultura