156
BLOG

Maciej Janowski wygrywa GP Czech - skrót wideo.

gregor71 gregor71 Żużel Obserwuj temat Obserwuj notkę 1

Maciej Janowski już od pierwszego swojego biegu pokazał ze ma prędkość i będzie kandydatem numer 1 do zwycięstwa u naszych południowych sąsiadów. Mimo słabszych startów Magica pokazał że bieg można wygrać będąc po starcie na trzecim miejscu.

Magic miał prędkość, moc i kibiców z Wrocławia. Większość kibiców polskich nakręciło się przeciw Maćkowi po IMP, w których Magic zdobył srebrny medal, ale nie chciał "świętować"na podium z Bartoszem Zmarzlikiem (złoto) i Januszem Kołodziejem ( brąz).

W pierwszym GP w Pradze prędkości brakowało obrońcy tytułu i "faworytowi" mass mediów w Polsce, Bartoszowi Zmarzlikowi. Nie miał na trasie prędkości. Nie potrafił wyprzedzić rywali na dystansie. Ostatecznie zajął 6 miejsce.

Trzeci z Polaków w stawce GP, Krzysztof Kasprzak zajął ostatnie miejsce zdobywając 1 punkt.

Dziś o godzinie 19:00, 2 runda GP Pragi. Poniżej zapraszam do obejrzenia piątkowych skrótów z GP Czech.