11 obserwujących
350 notek
137k odsłon
  704   0

Trochę czeskiego humoru koronawirusowego.

Dostałem porcję czeskiego poczucia humoru w związku z epidemią:

Oczywiste jest że media pełne są wiadomości o koronawirusie. Czesi wymyślili nową grę. która jest przeznaczona raczej dla prawdziwych facetów. Reguły są proste: włączamy TVN24. Siadamy wygodnie, na stole stawiamy butelkę szkockiej albo rumu. kiedy z TV usłyszymy słowo "koronawirus" wypijamy kielicha. Rekord należy do Vaclava Hudeczka z Czaslavi. Wytrzymał 57 minut i stracił przytomność.

Ale niektórzy „przedsiębiorcy” mają zupełnie inne problemy. Na przykład Związek Praskich Kieszonkowców prosi rząd o 20,7 mln koron jako rekompensatę za utracone zyski spowodowane ograniczeniami w przepływie osób.

Z powodu zamkniętych pubów trzeci wieczór spędzam z żoną. Powiem ci, że to jest całkiem fajna kobietą o świetnym wyglądzie.

Czy ktoś wie, jak długo nie powinienem wpuszczać nikogo do mojego mieszkania, gdy jestem w kwarantannie? Moja żona wali w drzwi od dwóch dni i to mnie niepokoi.

Dzisiaj po raz pierwszy się wystraszyłem. Jest sobotnia noc, nie mogę iść do pubu, a moja żona bierze seksowną bieliznę....

Jeśli szkoły będą dłużej zamknięte, rodzice znajdą szczepionkę przed naukowcami.

Ostatnio tak dokładnie myję ręce że mi się pojawiły pieczątki z dyskoteki w 1990 roku.

Dzieci, myjcie dokładnie ręce, inaczej złapiecie koronawirusa. Nie umrzecie z tego powodu, ale na zakaźnym oddziale nie ma Wi-Fi. I tego nie przeżyjecie.


Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości