To i owo
Przez poznanie do poznania...
23 obserwujących
709 notek
337k odsłon
550 odsłon

Prezydent Donald Trump zdominował debatę….

Wykop Skomentuj16

Prezydent Donald Trump zdominował debatę….

Przed prezydencką debatą wspólnik Huntera Bidena, Tony Bobuliński, odbył konferencję prasową. Podczas swoich uwag przedstawił reporterom zbiór informacji o zagranicznych transakcjach rodziny Bidenów i bezpośrednim zaangażowaniu Joe Bidena.

„Składam to oświadczenie, aby wyjaśnić sprawę zaangażowania rodziny Bidenów. Wiceprezydent Biden, jego brat Jim Biden i jego syn Hunter Biden byli w kontaktach z Chińczykami. Słyszałem, jak Joe Biden mówił, że nigdy nie rozmawiał o interesach z Hunterem. To nieprawda. Mam o tym wiedzę z pierwszej ręki, ponieważ miałem do czynienia bezpośrednio z rodziną Bidenów, w tym z Joe Bidenem ”- powiedział Bobulinksi, dodając, że został ostrzeżony przed zgłoszeniem się. „Dowody znajdują się na tych trzech telefonach. Nie chcę wchodzić w nic więcej. Będzie to omówione z senatorem Johnsonem i jego komisją, a Amerykanie mogą zdecydować, co jest prawdą”.
...............................................


„Prezydent Trump zdominował dzisiejszą debatę stanowczo podkreślając, że w ciągu ostatnich 47 miesięcy zrobił dla Amerykanów więcej niż Joe Biden w ciągu 47 lat jako nieudany i skorumpowany polityk zawodowy. Pomimo, że media pracują w godzinach nadliczbowych, aby chronić Bidena przed jakąkolwiek kontrolą, dzisiejszego wieczoru wyborcy przekonali się na własne oczy, jak przez lata Joe Biden oferował dostęp polityczny, aby wzbogacić członków swojej rodziny, jednocześnie zaniedbując obawy ciężko pracujących Amerykanów.

„Oprócz teraz niepodważalnej korupcji Bidena, prezydent Trump był w stanie przypomnieć wyborcom, że Joe Biden i Kamala Harris realizują najbardziej ekstremalny program w historii Ameryki; program, który wprowadziłby największy wzrost podatków w historii, zakończyłby niezależność energetyczną USA i utorował droga do medycyny uspołecznionej.

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/1070106,joe-biden-a-podatki

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/930267,demokraci-chca-z-usa-zrobic-wenezuele

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/937831,demokraci-proponuja-podatek-majatkowy

https://www.salon24.pl/u/r8w8b8j8/935097,nowa-amerykanska-utopia-green-new-deal

„Faza debaty pokazała jasny wybór, przed jakim stają Amerykanie między korupcją Joe Bidena i skrajnie lewicową polityką a wynikami prezydenta Trumpa dla wszystkich Amerykanów. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowanie najsilniejszej gospodarki w historii, czy przeciwstawianie się naszym przeciwnikom, prezydent Trump zrealizował obietnice, które złożył narodowi amerykańskiemu. Prezydent Trump po raz kolejny udowodnił dziś wieczorem, że nadal jest właściwym człowiekiem do tego zadania. Za 12 dni Amerykanie odrzucą radykalny program Joe Bidena i ponownie wybiorą prezydenta Trumpa. "
Joe Biden jest zwierzęciem politycznym żyjącym na waszyngtońskim bagnie......

Wykop Skomentuj16
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka