catrw catrw
1963
BLOG

Bojownicy Hamasu wychodzą z tuneli i masowo się poddają

catrw catrw Izrael Obserwuj temat Obserwuj notkę 14

Bojownicy Hamasu wychodzą z tuneli i masowo się poddają

https://twitter.com/i/status/1732765056184574015image


Grupy szturmowe IDF zdają egzamin, nowa taktyka walki miejskiej oparta na różnych komponentach minimalizuje straty IDF.

Terroryści Hamasu zaczęli masowo poddawać się w rejonie Chan Junis, jednego z ostatnich bastionów terrorystycznego rządu. Ostatnie posunięcie IDF działa w południowej Strefie Gazy, co wywołało oburzenie wśród tych, którzy chcą, aby Izrael powstrzymał się przed zniszczeniem Hamasu (ale ukryli to pragnienie za względami humanitarnymi).

image


Zaczęły krążyć zdjęcia i filmy przedstawiające bojowników Hamasu rozebranych do bielizny, pokazujące ogromną liczbę wziętych jeńców.

Szkoda, że IDF nie publikuje filmów z nowoczesnymi robotami do przeszukiwania terenu są rewelacyjne...Uważam, że izraelska technologia pola walki jest najlepsza w świecie.

A uliczne walki w zwarciu potwierdziły, że Sabrowie to najlepszy materiał ludzki na świecie...

Zawsze myślałem na przykładzie opowiadań z USA i RP, że moja rodzina z II RP (której jestem cieniem) to najlepsi żydowscy ludzie cienia, zmieniam zdanie...Sabrowie lepsi....

Jeśli terroryści Hamasu wywieszają białą flagę w centrum jednego ze swoich ostatnich bastionów, to dobry znak, że wszystko może się skończyć raczej wcześniej niż później. Kapitulacja jest zaraźliwa i miejmy nadzieję, że wola walki wśród szeregowych członków Hamasu nadal słabnie. Członkowie elitarnej jednostki IDF "LOTAR"  w akcji....

https://twitter.com/i/status/1733184353318883526...

catrw
O mnie catrw

Nowości od blogera

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka