3 obserwujących
146 notek
58k odsłon
  256   0

Korwin-Mikke popiera aresztowanie Nawalnego?

"Nawet TySol zauważa, że nie mogło być innego wyroku: https://tysol.pl/a60728-Tylko-u-nas-Grzegorz-Kuczynski-Nawalny-w-lagrze-Co-zrobi-Biden-Smrodek-resetu#.YBmguBMEMzg.twitter Skoro brat p.Aleksego Nawalnego siedzi, to kolejna ulga dla Niego oznaczałaby albo, że http://p.AN jest faworytem Kremla, albo, że JE Włodzimierz Putin się Go boi. I to i to niedopuszczalne."- napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke. Czyżby polityk Konfederacji popierał aresztowanie Nawalnego?

Jeszcze do niedawna Korwin-Mikke twierdził, że Nawalny to agent amerykański, teraz już nie jest tego pewny. Pisze, że może być tworem rosyjskich służb: "To zapewne agent części służb rosyjskich i chyba grających z nimi Amerykanów. Albo Niemców: p.Wiktor Jùszczenko też "leczył się" w Niemczech"- czytamy na Twitterze.

Chyba nie ma bardziej pro-rosyjskiego polityka w Polsce niż Janusz Korwin-Mikke. Jeżeli istnieje rzecznik Kremla to niewątpliwie jest nim popularny Korwin. Czy trzeba przypominać jego wszystkie skandaliczne wypowiedzi broniące Rosję i Putina? Dość powiedzieć, że Korwin mówił, że na ukraińskim Majdanie strzelali polscy snajperzy,. że to Gruzja sprowokowała wojnę z Rosją w 2008; jak uzasadniał zajęcie Krymu przez Rosję i twierdził, że tak naprawdę nie wiadomo kto się kryje za "zielonymi ludzikami" Oczywiście zaraz po katastrofie smoleńskiej Korwin był pewny, że to był wypadek i nie zauważał wszystkich zaniedbań i skandali towarzyszących wyjaśnianiu tej sprawy. Za każdym razem kiedy krytykowany jest Putin Korwin wychodzi z siebie, żeby go obronić i wybielać. Z jego wypowiedzi prezydent Rosji wychodzi na ofiarę niesprawiedliwej nagonki USA i UE.  No bo przecież Putin jako były KGB-ista to samo dobro. 

A dlaczego to Korwin wszystko robi?A to jest proste i oczywiste- bo jest wierny prawdzie. Oto jego kolejny wpis: "Dlaczego ZNACZNIE częściej bronię Rosji, niż ją atakuję? Po prostu dlatego, że dbam o Prawdę, a Rosja jest ZNACZNIE CZĘŚCIEJ niesłusznie oskarżana, niż niezasłużenie chwalona...W PRL oskarżano "amerykańskich imperialistów" o wszystko - i też broniłem USA. I też byłem "agentem". I wszystko jasne.
Lubię to! Skomentuj18 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka