7 obserwujących
205 notek
98k odsłon
  273   0

Gowin naśladowcą Hitlera i Stalina? Polityk Konfederacji porównuje

Sławomir Mentzen z Konfederacji bardzo ostro skrytykował najnowszy pomysł Jarosława Gowina. "Aż nie chce wierzyć, że w XXI wieku wracamy do podziału na rasę panów i pozbawionych podstawowych praw podludzi."- napisał na Twitterze.

Jarosław Gowin jest zwolennikiem "paszportów covidowych" oraz otwarcia gospodarki, ale tylko dla osób zaszczepionych. Według Sławomira Mentzena z Konfederacji Gowin w ten sposób naśladuje największych zbrodniarzy w historii ludzkości: "Gowin jest zadeklarowanym zwolennikiem traktowania jak podludzi osób niezaszczepionych. To jest czerpanie z dorobku Hitlera, Stalina i anglosaskich rasistów."- czytamy na jego Twitterze.

Polityk Konfederacji ubolewa nad tym, że wypowiedź Gowina przeszła bez większego echa w mediach: "Najbardziej przerażające jest to, że w mediach nie ma burzy, że Gowin opowiada się za wprowadzeniem tej segregacji.Czy dziennikarze byliby równie cicho, gdyby Gowin stwierdził, że homoseksualiści, ateiści i czarni powinni mieć zakaz wstępu do restauracji?"- stwierdził.

Warto przypomnieć, że zarówno Janusz Korwin-Mikke jak i Grzegorz Braun wielokrotnie nazywali ministrów rządu Zjednoczonej Prawicy zbrodniarzami oraz mordercami. 


 


Lubię to! Skomentuj3 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka