8 obserwujących
229 notek
105k odsłon
  123   0

Satanista Nergal popiera Hołownię

Nergal znany muzyk rockowy i jednocześnie satanista, który zasłynął tym, że na swoim koncercie podarł Biblię udzielił wywiadu "Krytyce Politycznej", w której ciepło wypowiedział się na temat Szymona Hołowni.

"Słyszę, że jako zatwardziały katolik Hołownia nie zgadza się z aborcją, ale jednocześnie chce, by o prawach reprodukcyjnych decydowali obywatele i obywatelki. Dla mnie to znak, że ktoś z drugiej strony barykady przynajmniej stara się mówić ludzkim głosem"- stwierdził Nergal. " Cieszę się, że on widzi w programie, który zaproponowaliśmy, poukładanie relacji między Kościołem a państwem"- dodał.

Oczywiście Nergal zaatakował symbole religii chrześcijańskiej; o Jezusie Chrystusie wypowiedział się z pogardą: " Jeżeli królową Polski jest smutna wieczna dziewica, a królem podźgany włócznią, umęczony męczennik na krzyżu, no to – ja pie… – nie wróżę dobrej przyszłości tej nacji"- stwierdził.

To bardzo charakterystyczne, że Hołownię, który próbuje uchodzić za takiego postępowego katolika, który ma przekonać tą część chrześcijan z tzw. "kościoła otwartego" popiera satanista. 

Lubię to! Skomentuj17 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale