8 obserwujących
231 notek
106k odsłon
  176   0

Gorzka prawda o Konfederacji

Mówili, że będą walczyć z lewactwem, a poparli w wyborach Trzaskowskiego, który realizuje lewacką agendę, chadza na marsze równości i fotografuje się ze zboczeńcami; z zablokowania roszczeń żydowskich uczynili kampanię wyborczą a jak przyszło co do czego czyli do głosowania w tej sprawie wyjęli karty do głosowania; twierdzili, że chcą obalić republikę Okrągłego Stołu, a kiedy można było zlikwidować media, które stoją na jego straży wstrzymali się od głosu.

To nie kto inny tylko Grzegorz Braun z Konfederacji wzywał do rozstrzeliwania dziennikarzy TVN; a Robert Winnicki na Marszach Niepodległości buńczucznie zapowiadał, że  będzie obalać republikę okrągłostołową. Tak się dziwnie składa, że TVN i TVN24 stoją na straży zachowania układów zawartych w Magdalence i przy Okrągłym Stole. Tyle się nasłuchałem, z ust polityków Konfederacji i ich sympatyków, że Kaczyńscy są właśnie częścią tego układu, "malowaną prawicą", która ma za zadanie zmonopolizowania władzy na prawicy itd. Ale tak się dziwnie składa, że to Porozumienie Centrum Jarosława Kaczyńskiego , najbardziej ze wszystkich partii stawiała sprawę zlikwidowania przywilejów komunistów w III RP.  To Antoni Macierewicz rozwiązał WSI i to teraz Prawo i Sprawiedliwość chce zlikwidować organy medialne postkomuny czyli TVN i TVN24, które stoją na straży układów postkomunistycznych; dzięki, którym te bandyckie, niesprawiedliwe, i byle jakie państwo może trwać.  

Nic więc dziwnego, że Jerzy Urban szczerze nienawidzi Prawa i Sprawiedliwości a jaki ma stosunek do Konfederacji? Dość przypomnieć, że kiedy był szefem telewizji kazał pokazywać w niej Korwin-Mikkego. Czy mogli na to liczyć inni przedstawiciele opozycji komunistycznej? Warto w tym celu prześledzić wypowiedzi lidera Konfederacji; pomimo tego , że uważa się za jedyną prawdziwą prawicę w Polsce (od kiedy liberalizm znaczy prawicowość?) to można znaleźć w nich wiele ciepłych słów pod adresem Jaruzelskiego, czy też wypowiedzi rozmywające winę komunistycznych bandytów za mordy na Przemyku czy księdzu Popiełuszce.Jarosław Kaczyński stwierdził, że Korwin działał w interesie postkomunistów.

Wielką sławą otoczyli tzw. "wolnościowcy" ustawę Wilczka podając ją za wzór wolnorynkowego prawa. Jeżeli chcą wierzyć, że komuniści chcieli wprowadzić w Polsce kapitalizm z prawdziwego zdarzenia oparty na zdrowych zasadach to ja im tego nie mogę zabronić. Ale sedno tej sprawy tkwi w tym, że komuniści chcieli zagarnąć majątek narodu polskiego i przejść masowo do biznesu i w tym celu powstała tzw. ustawa Wilczka. Czy w czasie transformacji nie dokonywała się prywatyzacja? I kto na tym najbardziej skorzystał? Elity III RP do tej pory twierdzą, że w Polsce zbudowano gospodarkę wolnorynkową(przekonali się o tym najlepiej uczciwi przedsiębiorcy) i zdrowy kapitalizm. Wpisuje się w to Dziambor, polityk Konfederacji który sprzeciwiając się likwidacji TVN-u stwierdził, że powinien postąpić tak każdy, kto myśli wolno rynkowo. 

Ale TVN nie tylko stoi na straży interesów postkomunistów i trwania postanowień założycielskich III RP, ale również sączy lewacką propagandę. I to jedynej prawicowej partii w Polsce nie przeszkadza? Bardzo dziwne.... 

 

 


Lubię to! Skomentuj10 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale