Gawronski-rafzen Gawronski-rafzen
748
BLOG

Obrażanie uczuć religijnych na salon24.

Gawronski-rafzen Gawronski-rafzen Polityka Obserwuj notkę 51

 Szanowny Panie Janke i właściciele salon24 .

Z ogromnym sprzeciwem adresują tę notkę do Państwa ponieważ, moje poglądy oraz przekonania religijne są dyskryminowane na salon24.

To że, Państwo nienawidzą o czym piszę to jest polityka salonu24  i tutaj nigdy nie protestowałem gdy cenzurowano moje publikacje. Nie zamierzam się z Państwem familiaryzować ani identyfikować, ale gdy ktoś bezkarnie publikuje informacje, że Krzyż zaśmieca przestrzeń publiczną jestem zobligowany wyrazić mój sprzeciw w umożliwiania tego typu publikacji.

Wyrażam nadzieję, że podejmią Państwo stosowne działania, aby tego typu publikacje nie miały już nigdy miejsca na salon24.

Z poważaniem .

Rafał Gawroński

  • Krzyż

    Brak odpowiedzi do komentarzy jest wynikiem pojmowania sprawy Krzyża jako zasadniczej. Albo wierzymy i Krzyż nam nie przeskadza w żadnym miejscu albo nie wierzymy i wtedy pojawiają się problemy natury watpliwości i kreowania wyimaginowanych praw dla których należy się wypowiadać.Nam nigdy Krzyż nie przeszkadał w niczym.
    GAWRONSKI-RAFZEN 99 134  | 19.03.2011 11:27
  • @Gawronski-rafzen

    Przestrzeń publiczna podlega określonym prawom i normom.Jej zaśmiecanie z powodu czyjegoś chciejstwa powinno zawsze spotykać się z odporem. Niezależnie od tego, kto to robi i jaki symbol chce sobie ustawić. Na Krakowskim Przedmieściu nie ma miejsca dla czegoś takiego, bo grupka nawiedzonych oszołomów tak sobie wymyśliła. Dlaczego nie chodzicie adorować do św. Anny?
    RETALIACJA 79 1507  | 20.03.2011 19:02
  • @retaliacja

    Czegoś takiego, zaśmiecanie, symbol...

    CZEGOŚ się boimy? To takie pytanie retoryczne.

    Skoro przestrzeń publiczna podlega prawom i normom, to w demokratycznym i tolerancyjnym społeczeństwie, w Europie, w XXI wieku, ja Polka i Europejka życzę sobie postawienia w tej przestrzeni Krzyża.

BLASK PRAWDY jaśnieje we wszystkich dziełach Stwórcy, w szczególny zaś sposób w człowieku, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga (por. Rdz 1, 26): prawda oświeca rozum i kształtuje wolność człowieka, który w ten sposób prowadzony jest ku poznaniu i umiłowaniu Pana. Dlatego psalmista woła: „Wznieś ponad nami, o Panie, światłość Twojego oblicza!” (Ps 4, 7).

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (51)

Inne tematy w dziale Polityka