37 obserwujących
1044 notki
772k odsłony
  9375   0

J. Kaczyński ma raka trzustki? W Polsce umrze z 90-% prawdopodobieństwem.

Wg informacji powielanych przez kilkanaście portali internetowych, prezes PiS, Jarosław Kaczyński, ma raka trzustki.


W Polsce, wg danych cytowanych przez media, chorzy na tą chorobę ma tylko 10 % szans przeżycia, 90 % polskich pacjentów na tą chorobę umiera. Lecz w wielu innych krajach jest to choroba całkowicie wyleczalna. Cała zasługa w deregulacji medycyny, która wyzwoliła rynek leków spod dominacji koncernów medycznych i dopuściła do obrotu lekarstwa tradycyjne, znane od tysięcy lat. Koncerny medyczne przegrały w wielu krajach demokratycznych z rzeszami pacjentów, którzy wywalczyli wreszcie dostęp do leków naturalnych.


Fraza "pancreatic cancer RSO" wyszukana w Google daje 50 tysięcy rozmaitych opisów tego, jak - w zdecydowanej większości pacjenci wyleczyli się z raka trzustki olejem RSO. Leki tego typu są ściśle zakazane w Polsce- prawdopodobnie ze względu na silny lobbing koncernów medycznych. Olej ten zawiera do  90 proc. tetrahydrokannabinolu (THC) - substancji leczniczej całkowicie zakazanej w Polsce. Wg badacza Ricka Simpsona, to ona właśnie ma podstawowe działanie lecznicze. Sam kannabidiol- CBD nie wystarczy.


Osoby sprowadzające takie leki w sposób nielegalny do Polski zostały niedawno oskarżone, grozi im 15-20 lat więzienia. Swego czasu w areszcie zamknięto rodziców byłego posła polskiego parlamentu, gdy ci na własną rękę przewozili z zagranicy ten tak zakazany w Polsce lek na raka- olej RSO. Chcieli olejem RSO wyleczyć członka rodziny chorego na raka trzustki. Olej im odebrała policja, a członek rodziny umarł.


W Polsce- poza nielegalnym handlem- brak jest dostępu do oleju RSO, a ceny tego specyfiku w Europie są wielokrotnością cen oleju RSO w USA- gdzie terapia jest o tylokroć tańsza, że chorym z Polski opłaca się przeprowadzić do USA by wyleczyć się w tamtym kraju. Na raka trzustki zmarł śpiewak operowy Luciano Pavarotti czy polityk Andrzej Urbański. Przypuszczalnie chorzy ci trafili na konserwatywnych lekarzy którzy nawet nie poinformowali ich że ich choroba jest całkowicie wyleczalna, tylko że leki są nielegalne.

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Rozmaitości