Blog
recma
recma
18 obserwujących 237 notek 251386 odsłon
recma, 11 lutego 2019 r.

Małżeństwa homoseksualne legalne!

4147 439 0 A A A

“Konstytucja RP nie zabrania małżeństw jednopłciowych” taka jest konkluzja wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. No cóż z dużą niechęcią, ale trudno nie zgodzić się z tą konkluzją. Art. 18 Konstytucji RP brzmi:”Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

Z treści wynika jasno i bez żadnych wątpliwości, że małżeństwo w postaci związku mężczyzny i kobiety jest tu pod szczególną ochroną państwa. Natomiast nie wynika, że nie może istnieć małżeństwo dwóch mężczyzn, dwóch kobiet, czy nawet człowieka i zwierzęcia. Tyle tylko, że nie będą podlegać owej “opiece” - cokolwiek to znaczy.

Wiecie co przeciętny człowiek odczuwa czytając potworek prawny jakim jest Konstytucja? Ból zębów od zaciskania szczęk, by nie wydobył się z nich nie do opanowania stek przekleństw.

Środowiska homoseksualne ogarnęła radość i trudno im się dziwić. Bez zmiany tego prawnego potworka witamy w Polsce małżeństwa homoseksualne. To na początek...


https://dorzeczy.pl/kraj/93147/Sad-Konstytucja-nie-zabrania-malzenstwo-homoseksualnych.html

https://www.facebook.com/lgbt.kph/photos/a.281316415246411/2337301166314582/?type=3&theater


Opublikowano: 11.02.2019 14:24. Ostatnia aktualizacja: 11.02.2019 14:27.
Autor: recma
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Słynne cytaty

Donald Tusk "Zarówno termin, sposób i treść ówczesnej konferencji i zaprezentowanie raportu MAK-u był oczywiście próbą sformułowania rosyjskiej tezy, jeśli chodzi o zamach."

Radek Sikorski "Władze rosyjskie po zamachu były autentycznie wstrząśnięte, przypominam, że miało miejsce ileś decyzji, które były motywowane…"

Grzegorz Schetyna "Robienie atmosfery wokół tego zamachu, uważam, że jest haniebne"

Jacek Żakowski "Po zamachu wydawało się, że będzie mieli, mówiąc językiem obamowskim, reset w stosunkach polsko-rosyjskich."
Tomasz Turowski "[...]bo mimo zaangażowania wszystkich środków, jakie mogliśmy włączyć, wciąż było nas zbyt mało - pracowała zaraz po zamachu, tworząc między innymi centrum kryzysowe w administracji smoleńskiej."

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Ciekawe czy pan Posłanka która słynie z niechęci do KK zmieni choć trochę swoją opinię.
  • @pemep  Czyli jednak był wałek! Ufff... odetchnąłem bo już się martwiłem, że nie było...
  • Czyli sukces repolonizacji. W końcu Soros to swój człowiek.

Tematy w dziale Społeczeństwo