20 obserwujących
246 notek
278k odsłon
4273 odsłony

Małżeństwa homoseksualne legalne!

Wykop Skomentuj440

“Konstytucja RP nie zabrania małżeństw jednopłciowych” taka jest konkluzja wyroku Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Warszawie. No cóż z dużą niechęcią, ale trudno nie zgodzić się z tą konkluzją. Art. 18 Konstytucji RP brzmi:”Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.”

Z treści wynika jasno i bez żadnych wątpliwości, że małżeństwo w postaci związku mężczyzny i kobiety jest tu pod szczególną ochroną państwa. Natomiast nie wynika, że nie może istnieć małżeństwo dwóch mężczyzn, dwóch kobiet, czy nawet człowieka i zwierzęcia. Tyle tylko, że nie będą podlegać owej “opiece” - cokolwiek to znaczy.

Wiecie co przeciętny człowiek odczuwa czytając potworek prawny jakim jest Konstytucja? Ból zębów od zaciskania szczęk, by nie wydobył się z nich nie do opanowania stek przekleństw.

Środowiska homoseksualne ogarnęła radość i trudno im się dziwić. Bez zmiany tego prawnego potworka witamy w Polsce małżeństwa homoseksualne. To na początek...


https://dorzeczy.pl/kraj/93147/Sad-Konstytucja-nie-zabrania-malzenstwo-homoseksualnych.html

https://www.facebook.com/lgbt.kph/photos/a.281316415246411/2337301166314582/?type=3&theater


Wykop Skomentuj440
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Społeczeństwo