4 obserwujących
38 notek
9365 odsłon
  188   2

Matka Kurka - Zbrodnicza farsa partii PIS i pogubionego starca, to nie mój kraj!

Wasz - cały w ukłonach - kuchmistrz na dzisiejszy wieczór przygotował Wam danie wyjątkowe, szczere, emocjonalne i prawdę i tylko prawdę głoszące:


"Na Nowogrodzkiej siedzi pogubiony starzec, który kontakt z rzeczywistością stracił jakieś dwa lata temu. Od czasu do czasu wychodzi z politycznej chatki na kurzej stopce i opowiada starą baśń: „Bez nas nie ma Polski”. Premierem Polski jest cyniczny bankier karierowicz, który powiedział wprost, jaką wizję narodu, zdefiniowaną przez Merkel i Macrona, uważa za słuszną, w tej wizji człowiek robi za miskę ryżu. Ministrem zdrowia został socjopata po ekonomii, na chłodno opowiadający o kolejnych rekordach zgonów wywołanych zamknięciem służby zdrowia na poziomie szpitali i przychodni publicznych. Wybrana przez PiS do Rady Mediów Narodowych, chodząca kompromitacja Joanna Lichocka, grozi publicznie zniszczeniem jedynego dziennikarza w TVP mówiącego prawdę o „pandemii”, największe brawa dostaje od „prawych” i lewych fanatyków.

Deputowana z PiS euforycznie oświadcza, że w Parlamencie Europejskim będzie popierać „zielony paszport”, czyli stricte bolszewicką segregację na zaszczepionych i nie zaszczepionych. Po krytyce wpis usuwa, po czym smaruje kolejny i tym razem informuje, że zajmie się hodowlą psów i kotów w kontekście zagrożenia COVID 19. Odpowiedzialne za zdrowie Polaków instytucje, wbrew decyzjom wielu krajów i organizacji, bez przeprowadzania jakichkolwiek badań, głoszą zagrażającą życiu propagandę o 100% bezpieczeństwie i skuteczności szczepionek. Z drugiej strony poddaje się presji i grozi wydaleniem z zawodu lekarzowi zajmującemu się leczeniem chorób płuc, za stosowanie w pełni przebadanego leku, podawanego chorym od kilkudziesięciu lat. Partia rządząca, która w 2015 roku szła do wyborów z hasłem „Polska suwerenna”, grozi wyrzuceniem z rządu koalicjanta nie godzącego się na podporządkowanie Brukseli i jej „praworządności”. Zwolennicy tej partii, jeszcze do niedawna krzyczący: „oni stali tam gdzie stało ZOMO”, teraz krzyczą: „Popieramy nasze ZOMO”.   

Najbardziej gorliwi katolicy, związani z obozem rządzącym, domagają się zamykania kościołów i żądają zakazu wspólnego spędzania świąt katolickich z rodziną. W imię Boga i Ojczyny donoszą na wiernych łamiących wiarę katolicką w przeliczeniu na metr kwadratowy. Najbardziej żarliwi zwolennicy reformy edukacji, apelują o zamykanie szkół i uczelni, a zbrodnię na ciele i umyśle zwaną „zdalnym nauczaniem” uznają za błogosławieństwo. Na ołtarzu fanatycznej wiary w nieomylność partii rodzicielki, wierni składają ofiary ze swoich najbliższych. Dzień w dzień umiera im matka, siostra, kuzynka, bo trzy miesiące temu „wściekłe macice” protestowały na ulicach, a we wtorek jedna z „piorunem” nie miała maseczki. Nowym modelem prawdziwej rodziny i przeciwwagą dla związków partnerskich, ma być brak kontaktów z rodziną, od zwykłych codziennych, po czas choroby i wizyty w szpitalu. W ramach walki z niżem demograficznym zawieszono wesela, w ramach szacunku dla zmarłych pozwolono na udział w pogrzebie 5 członkom rodziny. W ramach walki z chorobami cywilizacyjnymi zakazano uprawiania sportu.

Powyżej spisana lista nie ma klucza hierarchicznego ani chronologicznego, to spontaniczny zbiór obserwacji autora, który w 2015 roku głosował na obecną władzę i do 2020 roku w większości popierał jej program i działania. Podobnie uczyniło prawie 45% glosujących, wierząc, że to co od partii PiS słyszy, przynajmniej w połowie znajdzie odzwierciedlenie w działaniach. Słowa partii PiS w relacji do działań partii PiS mają się tak, jak noszenie przyłbicy do powstrzymania wirusów, to zbrodnicza farsa. Jednak najgorsze w tym wszystkim jest to, że partia Prawo i Sprawiedliwość jeszcze nie zakończyła swoich „rządów”, a tym samym miliony Polaków nie zobaczy swoich bliskich w domach, szpitalach i nawet na pogrzebach. Mnie już nic więcej do pełni szczęścia, w kraju Prawem i Sprawiedliwością płynącym nie potrzeba, to nie mój kraj, to nie moja partia, nie moje przekonania. Znów trzeba będzie walczyć o wolną i suwerenną Polskę, tym razem z „obozem patriotycznym, taki polski los.

ze strony https://www.kontrowersje.net/czego-wam-brakuje-do-pelni-szczescia-w-kraju-prawem-i-sprawiedliwoscia-plynacym/

Lubię to! Skomentuj22 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale