183 obserwujących
639 notek
1017k odsłon
156 odsłon

Zagadka WPROST- prasa kłamie, a media są ŁŻE

Wykop Skomentuj9

Czy ktoś mi może wyjaśnić zagadkę Wprost?

Piotr Gabryel - były naczelny - kilka razy słyszałem co mówi w telewizorze – do rzeczy, momentami jak prawicowy oszołom.

Nowy naczelny - Janecki – w formie wyrażanych poglądów stonowany, ale zdecydowany, na tle zaproszonych komentatorów tv24 wypada bardzo korzystnie – poglądy miejscami zadziwiające – również mówi czasami jak prawicowy oszołom.

Tydzień temu kupiłem "Wprost", aby przeczytać wywiad z Kaczyńskim. Dzisiaj kupiłem dla bredzeń Wałęsy - Wałęsa jest przez media traktowany (wykorzystywany) jak jakiś Siwak czy Grzyb - osoba specjalnej troski - („Kaczyńscy stale mnie nachodzili, ten jest agentem tamtego trzeba się POZBYĆ” … a moment wcześniej … „oni nigdy nie lubili pracować, więc woleli ZOSTAWIĆ starą ekipę, jeszcze po Jaruzelskim, a niektórzy mogli być i po Bierucie”). I co ? I nic.

Lubię mieć infa z pierwszej ręki, nie w wersji przeżutej i wyplutej przez komentatorów -  dlatego kupiłem tygodnik Króla.

Przekartkowałem poprzedni numer, dzisiejszy i jestem pozytywnie zaskoczony. Zdanie o tygodniku Króla miałem nie najlepsze pisząc dość eufemistycznie.

Raz jedyny Król zapunktował, gdy Kwaśniewski nazwał jego tygodnik esbeckim – to był wielki komplement - w takich ustach, takie słowa, można w wersji dźwiękowej dołączać do ulotek reklamowych.

Więc czy ktoś jest w stanie wyjaśnić tę zagadkę ?

Rzeczpospolita – gwarantem Lisicki, Dziennik - dopóki jest Michalski można czytać, krakowski Dziennik – z Krakowa więc OK, Gazeta Polska – ma kręgosłup. Ale Wprost ?

Skąd tak zadziwiająca linia redakcyjna ? Szybki przegląd dzisiejszego numeru -  – dobry wstępniak Pawelczyka – już sam podtytuł zachęcający „zbrukana cnota Żakowskiego”, krótka rozmowa z premierem o jego poczuciu humoru, Ziobro, Mazurek drze łacha po równo z koalicji i opozycji, artykuł o Sikorskim – „lansowany przez część mediów mit odważnego ministra … wydaje się wątpliwy”. No i perełka - mój ulubiony Krasnodębski - "Strach przed niepodległością".

Chyba zacznę regularnie czytać Wprost – chociaż lektura co najwyżej półgodzinna.Czy prawicowe oszołomy, a także salonowe lewactwo może napisać co sądzi o Wprost ?

Dlaczego jest tak zaskakująca linia redakcyjna ?

 

Wykop Skomentuj9
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale