194 obserwujących
1452 notki
3581k odsłon
1950 odsłon

Jak Piotr Duda rządowi pomaga - Dzień trzeci

Wykop Skomentuj112

Nadal zimno i deszcz. Mają pecha ale „każdy ma swoją rolę” jako powiada Duda (dzisiaj bez zegarka za trzy tysiące z groszami na ciężko spracowanej, robotniczej ręce).

Ale pomnik Tuska fajny. W peruwiańskiej czapeczce i ze złotą piłką pod pachą. Bije po oczach artyzmem – zapewne  autorstwa tego samego rzeźbiarza, co taki prześliczny pomnik prezydenckiej pary ku uciesze mieszkańców Radomia zmajstrował.
Ten Tuska to nawet na własnych ramionach przytargali. Ma im towarzyszyć do jutra. Ładnie z ich strony.

Tusk go nie widział, ale już jest zachwycony. Mówi:
 „- Gdybym miał się w przyszłości Polakom, przynajmniej części rodaków, skojarzyć ze słońcem, a moi oponenci z deszczem, to jestem wygrany „
I jest!

Bo przegrany ogłosił dzisiaj publicznie, że wie, jak ma na imię i dziamgolił pod  śniadkowym parasolem, jak zawsze, ale poza karnie spędzonymi posłami PiS nikt go nie słuchał, bo i po co. Poszli chłopcy na wagary z Sejmu – a niech idą i nie wracają bo i tak pożytku z nich nie ma żadnego. Żadna strata.

To się nazywa wyjazdowe posiedzenie klubu Parlamentarnego, jak to w Mielcu, kiedy Pupę wybierali –  jak nie „agent Tomek” z małym pistolecikiem  to Hofman ze swoim „wielkim wackiem” pcha się przed kamery  – ale reszta, jakaś taka mizerna jest.

A w miasteczku „debaty” czyli polski Hyde Park – znaczy każdy śpiewać może, trochę lepiej lub gorzej. Dobrze, ze koledzy o kartach nie zapomnieli i w zechcyka można poćwiczyć, to niektórzy sobie do tych dwóch stów „wyjazdówki” dorobią. Niektórzy to grubo ponad tysiaka wyjdą na tej czterodniowej demonstracji. Fajnie! Grunt, że „browarek” a i coś mocniejszego jest do obalenia.  Da się przetrzymać. Gumofilce grzeją. 

Bo jutro tego „Tuska” co go sobie dzisiaj postawilim, obalać będziem. Obiecalim Narodowi!

Jeszcze hymn, siusiu, paciorek i śpiworek.
Byle do jutra.

Wykop Skomentuj112
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale