w krainie erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
56 obserwujących
2251 notek
2151k odsłon
1491 odsłon

Prof. Simon i dwóch ledwo żywych pacjentów-koronasceptyków

Wykop Skomentuj77


za GazWybem:


Profesor Krzysztof Simon przekazał, że w szpitalu przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu o życie walczy dwóch pacjentów, którzy wcześniej deklarowali, że nie wierzą w koronawirusa. - Te osoby jeszcze chwilę temu bardzo aktywnie nas obrażały i przekonywały, że Covidu nie ma, że to są jakieś spiski - mówi ordynator oddziału zakaźnego w tej placówce.

Jak podaje "Gazeta Wrocławska" dwaj "antycovidowcy", o których mówi profesor Simon to bardzo młodzi ludzie. - Akurat mieli predyspozycje genetyczne do złego przebiegu tej choroby. To tragedia tych ludzi. Kojarzę ich, gdy jeszcze byli zdrowi. Obrzucali nas błotem, nawet przysyłali SMS-y. Życzę im jak najlepiej, żeby to wszystko przeżyli. Ale nie jestem pewien, jak się to skończy - powiedział ekspert.

Dziennikarze zapytali, co pacjenci, którzy trafili na oddział zakaźny przy Koszarowej we Wrocławiu, mówią teraz o epidemii. Profesor przyznał, że jeden z nich jest w tak złym stanie, że nie może nic mówić. Drugi "antycovidowiec" już nie zaprzecza istnieniu epidemii. - Jeszcze chwilę temu bardzo aktywnie nas obrażały, przekonywały że Covidu nie ma, że to są jakieś spiski. Dziś jedna z tych osób jest na granicy śmierci, a druga może nie umrze - dodał profesor Krzysztof Simon.


Ponoć to samo było tłuczone u Stokrotki
i powielone w parówkach:


https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26382580,krzysztof-simon-dwaj-antycovidowcy-walcza-o-zycie-w-szpitalu.html

https://natemat.pl/322759,prof-simon-o-koronosceptykach-to-jego-pacjenci-jeden-w-ciezkim-stanie

Szanowny Profesorze,

Ja widzę i rozumiem dobre intencje, ale robisz to źle.

Nawet jeśli od początku do końca to prawda, prawda i tylko prawda.

Powielanie i koloryzowanie tej historii
przez GazWyb, Stokrotke i NaTemat
mnie nie dziwi.-Wykop Skomentuj77
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości