w krainie hej tu erka
"wszędobylski propagator strachu, czyli (e)rka 1 a właściwie karawan diabła"
71 obserwujących
2829 notek
2564k odsłony
  771   14

Nawrócenie Alpejskiego

-


Fajna notka. Dość obiektywna

https://www.salon24.pl/u/alpejski/1245554,zywe-srebro

Aby ratować dobre imię szkopów bloger alpejski przystroił się w polskie wdzianko i splunął żywym srebrem na marszalkinie Polak, Tuska i pomniejszych gamoni liczących na antyPiSowe profity polityczne z powodu katastrofy ekologicznej na Odrze. Notka napisana ostro, tak-wicie patriotycznie, rzeczywiście dobrze przedstawiająca parszywe antypolskie działanie PO.

I tylko przy okazji takie subtelne wrzutki:

- każda uwaga, ze w platformianą hucpe uwiklane  sa Niemcy jest negowana. To marszalkini nie zrozumiała Vogla, to jakies UE a nie Niemcy chcą z Tuska zrobić premiera, nie ma żadnej V kolumny wspieranej przez niemcy, nie ma żadnej antypolskiej propagandy w niemieckich mediach itd.

- mimochodem wspomnienie, by uważać na osady denne, nic tam na Odrze nie robic, nie ruszać, najwyżej ostrożnie badać przez kolejne dziesięciolecia. I jakoś nie koliduje to ze stwierdzeniem w notce, że niemieckie rzeki są bardziej zapyziałe, a jednak się je pogłębia, przystosowuje do potrzeb gospodarki itd. musi,  tam nie ma szkodliwych sedymentów.. 

- i te naiwne chwytające za serce komentarze: popraw sie platformo, przedstaw pozytywny program, na pewno masz szanse na przyzwoitość, wierzę w dobrych ludzi platformy, choćby w 1%..

acha, acha..

No sorry, ale nie wierzę w to nawrócenie.
I nie mam sklerozy. Pamiętam wcześniejsze alpejskie fikołki.


Natomiast o wiele ciekawsza w tym wszystkim
jest reakcja deMOkratycznej publisi salonowej.

Po takim tekście:

Dawno nie widziałem tak ożywionej opozycji i Donalda Tuska. Można powiedzieć, że to "chłopak żywe srebro”, jak mawiała moja babcia o nadpobudliwych dzieciach. I na "Salonie 24" niektórzy zwolennicy Tuska, zacierali ręce w obliczu możliwego skażenia Odry rtęcią.

[..] Na rtęć rzucili się przeciwnicy PiS nie zważając, jakie szkody czynią obrazowi Polski na świecie. Ale przecież jedyną strategią Tuska i jego kolegów jest chyba ostatnio strategia wstydu, jaki powinni odczuwać Polacy za to, że żyją i oddychają. Kiedy w Polaku zakiełkuje odrobina dumy z Polski i bycia Polakiem usłużna PO gazeta codzienna, zaraz zacznie pedagogikę wstydu.

[..] Jak zmalała szansa na metale ciężkie, to pojawiła się myśl okropna, że winna jest sól, bo przecież okropni Polacy kopią węgiel

[..] Chcecie zniszczyć PiS i nie wahacie się niszczyć wizerunku Polski. To błąd, którego żaden Polak wam nie wybaczy. Dość z tym biczowaniem medialnym Polski. Jak nie macie innego programu wyborczego ponad odwet i grożenie więzieniem Jarosławowi Kaczyńskiemu i innym członkom rządu, to lepiej dajcie sobie spokój.

[..] Trwa wojna w Europie i Polska musi być zjednoczona i silna.Takie sprawy jak z panią marszałek Lubuskiego zmiotłyby każdą partię z powierzchni ziemi. Mam nadzieję, że wyborcy wam tego nie zapomną.


Po takim tekście na blogu któregokolwiek autentycznie polskiego blogera momentalnie zakłębiłoby się od deMOkratycznych krytyków, prymitywnych trolli i wulgarnych prowokow, mieszających autora z błotem, starających się rozwalić jakakolwiek rzeczową dyskusje, sprowadzić ją na inne tematy, obrazić komentujących.

A tu nagle zgapili się, znikli. Dzielnie zajęli się innymi notkami.

DeMOkratycznych kumpli Alpejskiego też wymiotło.. ale nie lękajcie się.
To nawrócenie jest na niby. To tylko taka potrzeba chwili.
Przeczekać. aż rtecioburza sie rozejdzie. żywe srebro szybko wyparuje..

-

Lubię to! Skomentuj48 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale