23 obserwujących
483 notki
266k odsłon
  162   2

Serialu killer ukraińskich elit ciąg dalszy, a końca wojny nie widać

Kułeba (minister spraw zagranicznych Ukrainy, ten na zdjęciu) pochwalił zmianę postawy rządu niemieckiego. „Niemcy przejęły wiodącą rolę” –powiedział w wywiadzie dla ARD. Można zauważyć zmianę nastawienia do dostaw broni oraz do debaty na temat sankcji. „Niemcy grają pierwsze skrzypce w Europie”. Trzeba dużo samozaparcia, by to jakoś pozytywnie na polski przetłumaczyć.

image

Filmik dla optymistów:

Kontynuując: Dmytro Kułeba obarczył Rosję winą za przerwy w dostawach gazu do Europy Zachodniej. „To nie my odcięliśmy dostawy, lecz Rosja zajęła ważne obiekty infrastruktury gazociągów” – powiedział minister w ARD. „Teraz nie jesteśmy w stanie w pełni kontrolować tego transferu”. Kułeba dodał, że Ukraina, jako kraj tranzytowy, od lat jest wiarygodnym dostawcą rosyjskiego gazu. (PAP)

Ok, minister się Niemcom wytłumaczył i prawie ich przeprosił. Polaków przepraszać nie musiał ponieważ rzecz działa się we czwartek w mieście Berlin (Niemcy), we czwartek przypominam, teraz mamy poniedziałkowe popołudnie i ja osobiście nie słyszałem, żeby ktoś z polskiego rządu skomentował te nieprawdopodobną woltę rządu Ukrainy, bo dochodzi jeszcze do tego nagła zmiana oceny postępowania Niemiec również przez tak imponującego Polakom Wlodymira Zelenskiego, on nagle zaprasza prezydenta Niemiec, tak jakby nie pogonił go wcześniej na xuj!

Co jest Prezydencie Duda? Czy pan się boi skarcić Ukraińców?

A pan panie Premierze Morawiecki dalej pan biega za ukraińskimi interesami?

Ten filmik powyżej tez jakiś ogłoszony nagrał..

wkrwia to wszystko, bo propaganda swoje; a życie idzie dalej..

RobertzJamajki

PS

nie ma sensu prezentować: co tam na froncie?

Bo to się ma nijak do pytania: a co tam panie w polityce?

Lubię to! Skomentuj Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale