27 obserwujących
101 notek
36k odsłon
  505   0

Broń palna i aborcja

Dwa zagadnienia o które każdy postępowy lewak będzie walczył do upadłego, zezwolenie na aborcję i zakaz posiadania broni palnej zawdzięczamy wielkiemu przywódcy socjalistycznemu Adolfowi Hitlerowi. Zwolennicy aborcji i zakazu posiadania broni powinni nosić jego podobiznę na koszulkach a przynajmniej jego fotografię w klapie.
 
Dziś mija 60 lat od zdobycia Warszawy przez zjednoczone socjalistyczne siły niemiecko - rosyjskiej koalicji, dokładnie 1 października został wydany dekret o rozbrojeniu mieszkańców Warszawy. W przeciągu miesiąca tereny Polski pod nazwą Generalnego Gubernatorstwa zostają włączone do Unii Europejskiej i jako jedno z pierwszych rozporządzeń podpisanych przez Hansa Franka ( pierwszego ambasadora UE, przed Różą Maria Gräfin von Thun und Hohenstein) było rozporządzenie o bezpieczeństwie zawierające oczywiście zakaz posiadania broni, bo lewica bezpieczeństwo właśnie tak rozumie, jako niemożliwość obrony człowieka przed bandytami - pupilkami lewicy i bandytami certyfikowanymi na usługach państwa.
Kiedy na skutek wewnętrznej awantury w wielkiej proletariackiej rodzinie Polska znalazła się w całości pod okupacją sowiecką, okupant utrzymał ten zakaz aż do dziś. Dziś Polacy nadal traktowani są jak naród okupowany, bez możliwości skutecznej obrony przed lewicą w różnych formach.
 
Sprawdzone metody
 
 
Oczywiście utrzymanie tego zakazu wymaga od popierających lewicę sporej praktyki w dwójmyśleniu, dlatego razem z bronią postanowiono konfiskować też odbiorniki radiowe ( wtedy jeszcze nie było TVN ani koncesji). Przeciwnik wolności musi zatem wierzyć w rzeczy tak jak:
 
  • Że włamywacz zabije cię w pół sekundy od wyciągnięcia broni z kabury - ale nie skrzywdzi cię kiedy będziesz wykręcał 997, rozmawiał z dyspozytorem i czekał pół godziny na policje.
  • Że właściwą odpowiedzią na atak jest wezwanie policji - ale tylko nieuzbrojonej policji, bo "Przemoc do niczego nie prowadzi".
  • Że gwałciciele wolą atakować uzbrojone kobiety żeby odebrać im broń i użyć jej przeciwko nim.
  • Że stan Waszyngton ma niski współczynnik zabójstw na poziomie 80,6 na 100.000 mieszkańców tylko dzięki ścisłemu ograniczeniu posiadania broni - ale w Wirginii wysoki wskaźnik zabójstw 1,6 na 100.000 jest spowodowany swobodnym dostępem do broni.
  • Że inteligentni ludzie powinni popierać zakaz posiadania broni ponieważ zdają sobie sprawę że są zbyt głupi by można im było zaufać i dać broń.
  • Że prawny zakaz posiadania broni spowoduje że ludzie nie będą tego robić - tak jak ograniczenie prędkości do 50 km/h spowoduje że nikt nie będzie jeździł szybciej.
  • Że zwykli ludzie po wręczeniu im broni staną się krwiożerczymi rzeźnikami, ale wrócą do normalności jak im się broń odbierze.
 
i tak dalej [kliknij po więcej]
 
Kolejne wielkie zwycięstwo lewicy odniesione przy pomocy towarzyszy niemieckich to "podarowanie brzuchów kobietom". Znany feminista niemiecki tow. Hitler zezwolił na aborcję w swoim postępowym państwie już w 1933, już wtedy Polska była "zacofanym katolskim grajdołkiem"  gdzie wtedy jak i dziś nie można zabić dziecka jeśli się komuś nie podoba ( dziecko posiada wady wrodzone i jest mała szansa że stanie się płatnikiem netto NFZ i ZUS) . Długo, bo aż dziesięć lat musiały czekać feminazistki w Generalnym Gubernatorstwie na przełamanie "katolskich zabobonów". Dopiero 9 marca 1943 r. wchodzi rozporządzenie zezwalające na "spędzenie płodu" bez żadnych warunków dodatkowych. Po drobnej kłótni socjalistów, całość Polski przechodzi pod opiekę ukochanego nauczyciela i przyjaciela dzieci Józefa Stalina. Niestety na skutek jakiegoś niedopatrzenia katolstwo triumfuje i kobiety tracą "prawo do brzucha" na długie i ciemne 10 lat.
Dopiero w 27 kwietnia 1956 roku, stalinowski sejm, skompletowany według słusznych poglądów przywraca stan z roku 1943, słusznie zachwalany przez towarzyszkę Karbowską i inne feminazistki.
 
 
W 1993 roku znowu następuje zmiana, postępowi towarzysze znów patrzą na towarzyszy niemieckich. W przyszłym roku w Warszawie ma się odbyć Europride – towarzysze pomożecie jak 70 i 60 lat temu?

 
Lubię to! Skomentuj15 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale