28 obserwujących
101 notek
35k odsłon
107 odsłon

Walka o socjalizm: Spekulanta goń !

Wykop Skomentuj4
Od nowego roku sąsiadująca z nami Europejska Republika Słowacji wprowadza walutę pokoju jaką jest Euro. Nowa waluta, która będzie stanowiła mocny fundament socjalistycznej gospodarki naszych europejskich braci. Zapewni im ona trwałe i nieprzemijające korzyści dla gejów, lesbijek, klasy robotniczej i pracujących na naszej Wspólnej Gospodarce Rolnej chłopów. Wymiana waluty uderzy w paskarzy, kułaków i spekulantów. Dzięki wysiłkowi Komisji Europejskiej i ściśle współpracującego z nią rządu Europejskiej Republiki Słowackiej i całej klasy robotniczej oraz środowiska LGBT nowa waluta pozwoli na walkę o zniżkę cen, pokój, dobrobyt i sprawne wykonanie założeń Strategii Lizbońskiej.
Jednak spekulanci, wyzyskiwacze oraz wrogowie zjednoczonego ludu europejskiego nie śpią. Dlatego rząd Europejskiej Republiki Słowackiej już dziś daje odpór ich niecnym planom, polegającym na doprowadzeniu do wzrostu cen a tym samym do podkopania zaufania mas chłopskich i robotniczych do nowej waluty pokoju oraz władzy ludowej. Rząd powstały na porozumieniu gejowsko-chłopo-robotniczym już teraz wprowadza prawo, mające przeciwdziałać knowaniom niedobitków kapitalizmu, panikarzom, wyzyskiwaczom i reakcjonistom. Ręka podniesiona na Euro zostanie odcięta. Słowacki rząd przyjął dekret pozwalający na skazanie spekulanta na karę od 6 miesięcy do 10 lat pozbawienia wolności. Nad cenami czuwać będzie Państwowa Komisja Specjalna składająca się z wicepremiera i sześciu ministrów. Strzeżcie się kapitaliści i wyzyskiwacze. Władza ludowa czuwa.
Pamiętaj i ty możesz przyczynić się do budowania państwa sprawiedliwości społecznej. Jeśli zauważyłeś nieuzasadniony wzrost cen musisz o tym donieść do Państwowej Komisji Specjalnej. Teraz na serio. Tak oto socjalizm po raz kolejny bohatersko walczy z problemami nie znanymi w innych ustrojach. Jedno socjalistyczne posunięcie natychmiast wymusza kolejne. Dlatego nie jest możliwe "trochę socjalizmu", "trochę regulacji". Każda regulacja powoduje problemy, które "naprawia się" kolejnymi i tak aż do totalnego absurdu.
Wykop Skomentuj4
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale