Blog
PiS&Love
Rybitzky
254 obserwujących 1886 notek 2925129 odsłon
Rybitzky, 26 maja 2013 r.

"Smoleńsk", dla Gowina słowo zakazane

List Jarosława Gowina do Platformy mało mnie obchodzi – ani nie jestem w Platformie, ani nie jestem fanem Gowina. Według mnie rzekomy lider rzekomej frakcji konserwatywnej w PO nadal wpisuje się swoim działaniami w ogólną strategię partii Donalda Tuska – tworzy medialne wrzutki, które odciągają uwagę opinii publicznej od realnych problemów.

Jednym z takich problemów jest chociażby sprawa katastrofy smoleńskiej, jej przyczyn oraz konsekwencji – nie tylko jako narodowej tragedii, ale też symbolu erozji polskiego państwa. W swoim liście Gowin rozwodzi się nad wieloma sprawami (chociaż robi to tak, aby zbytnio nie atakować Platformy – bo przecież nie o to mu chodzi), ale Smoleńsk całkowicie pomija.

Czy może to dziwić? Przecież Gowin przez lata biernie przyglądał się poczynaniom swoich kolegów, mącących w sprawie katastrofy. Nie przeszkadzały mu haniebne wypowiedzi i dwuznaczne czyny. Bo był w tej samej paczce, co Palikot lub Niesiołowski. I nadal jest, czego by nie próbował robić.

Dla Gowina ”Smoleńsk” to najwyraźniej słowo zakazane – i to dowodzi faktu, że tak naprawdę nadal jest on wiernym ”Platformersem”. Nie zajmujmy się Gowinem, bo nie ma czym.

Opublikowano: 26.05.2013 21:26.
Autor: Rybitzky
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Tak, że - jak widać - mam czas na jeden tekst do roku ;)
  • Wychodzi na to, że owszem :)
  • @Autor Dziękuję za życzenia i dobre słowo :) uzupełnię tylko, że w KPRM nie znalazłem...

Tematy w dziale