Blog
KARAWANA IDZIE DALEJ
Zbigniew Ryndak
Zbigniew Ryndak dziennikarz, literat, bloger
0 obserwujących 448 notek 318512 odsłon
Zbigniew Ryndak, 27 marca 2017 r.

  Nie oglądałem meczu Czarnogóra – Polska

216 0 0 A A A

 Po raz pierwszy postanowiłem, że nie będę oglądał meczów reprezentacji złożonej ze zbieraniny różnych gwiazd.

Jeszcze przed meczem media robiły szkodliwą atmosferę, że będzie tam gorąco, bo czarnogórcy to brutale. Wobec tego albo ma być sport, albo wolnoamerykanka. Kolorowe portale po meczu pokazały, że piłkarze Czarnogóry zachowywali się jak chamy, zwłaszcza wobec  Roberta Lewandowskiego.

Mecz przestałem oglądać po pierwszych piętnastu minutach.  Zobaczyłem, że tuż przed polską bramką trzech polskich zawodników podają sobie piłkę jeden do drugiego i trochę do tyłu, znów jeden do drugiego. Aż podbiegł czarnogórzec i piłkę im odebrał. Powtórzyła się stara śpiewka – dobrze opłaceni chłopaki nie chcą biegać. Ale nie da się wygrać meczu na stojąco.

Polska wygrała z Czarnogórą 2:1. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Robert Lewandowski nie był zadowolony. Inaczej wyobrażał sobie to spotkanie.

Czarnogóra, to państwo liczące tylu obywateli co polski Wrocław. Tym razem los ich ukarał. Może przestaną słynąć z brutalnej kopaniny. 

 

 

 

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Moje książki wydane w Belgii. "Drugi brzeg miłości" powieść 2010. "Smak wiatru w Auschwitz-Birkenau" powieść 2015 . „Inna barwa księżyca”reportaże 2012. "Dziewczyna w okularach" opowiadania 2015. "Moje zmory i marzenia" felietony 2013. "Czarne anioły" powieść 2015. "Zdobycie rzeki" opowiadania 2016. "Morderstwo w klubie dziennikarza" powieść 2017.

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • Świetny komentarz. Dziękuję !
  • Jan Tyblewski jest emerytem. Poprzedni pracodawca Politechnika Wrocławska Instytut Kształt....
  • Nie tylko ja za mało wiem o Syrii żeby się tu wymądrzać. Kukiz i hierarchowie też nie...

Tematy w dziale Sport